Hra Monster Jam: Steel Titans 2 – usedněte za volant našlapaného trucku

Hra Monster Jam Steel Titans 2 - usedněte za volant našlapaného trucku

Fanoušci rychlých kol teď zaplesají, musíme jim představit hru, která se tentokrát zaměřuje na oblíbené trucky. Závodní hra, co má hlavně bavit a nebude to vždy jen na naplněných stadionech s bouřícími diváky v ochozech. Prosvištíte i venkovem a postupně si vybudujete vozový park, na který by byl každý reálný majitel dosti hrdý. Kariérní mód a šampionát plný nečekaných zvratů, tady se autoři hry Monster Jam: Steel Titans 2 projevili opravdu v dobrém světle. Trénujte, osvojujte si novinky ohledně řízení a naučte se zatáčet oběma nápravami. Pak budete první, než se nadějete!

Video trailer gameplay: Hra Monster Jam: Steel Titans 2

Zajímavá hra na začátek března

Monster Jam: Steel Titans 2 bylo vydáno THQ Nordic, pracovali na ní hoši z Rainbow Studios a datum vydání 2. března 2021 nepochybně příjemně zpestřilo finálovou fázi zimy milovníkům závodění všeho druhu. Pět různých destinací, ale také téměř čtyři desítky různých trucků, z nichž budete mít bezesporu velkou radost! Pestrý výběr, takový průřez historií hry Monster Jam, kde nebude chybět Sparkle Smash nebo Grave Digger, račte si jen vybrat! Připraveno je dvanáct různých závodních oválů, ale také pestrobarevný svět, jenž vám umožní vést kariéru vlastní cestou. Pevný disk si na tuhle zábavu vyžádá asi 20 GB místa, připravte si GeForce GTX 960 se 4 GB paměti a Intel Quad Core s 3 GHz jako základ. Tohle nejsou rozhodně nějak krvavé herní požadavky, že?

Od startu až do cíle, ale vaší vlastní cestou a možná i pokaždé trošku jinak. Myš v podstatě ani moc nepotřebujete, lepší bude zkusit gamepad, se kterým se závodní kára podle dostupných recenzí ovládá přece jenom o něco lépe. Stále rychleji, vždyť i o tom je pořádné dnešní truckové závodění. Relaxace, která přinese i zajímavý multiplayer, vyhrát si tedy budete moci i ve dvou. Zlikvidujte malé lavičky, rozjeďte překážky a vydejte se vstříc cílové pásce. A co počasí? Na jeho rozmary se nehraje, ale pozor si musíte dát na stopy jiných kol, který budou opravdu do hloubky a možná po pár kolečkách vám dají pořádně zabrat. Takže pozor na volant!

Chci hrát hru Monster Jam: Steel Titans 2

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.