Hra Top Eleven: staňte se nejlepším fotbalovým manažerem světa

Online fotbalový manažer Top Eleven 2015 na Android ke stažení zdarma

Hra Top Eleven je jednou z nejlepších online fotbalových manažerů, kterou si můžete zdarma stáhnout do svých PC a také mobilních telefonů a tabletů jedoucích na operačních systémech Android a iOS. Top Eleven se ihned po spuštění stal naprostým trhákem v oblasti fotbalových manažerů.

Více informací o online hře Top Eleven CZ vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Proč si zahrát hru Top Eleven 2015:
  • Nejlepší fotbalový manažer pro PC, Android i iOS
  • Hra je zcela zdarma
  • Máte na výběr z velkého množství klubů a hráčů
  • Hra vás během chvilky pohltí
Video trailer gameplay: Hra Top Eleven 2015

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Top Eleven. Hra je poté ke stažení (download) zdarma.

Po registraci je dobré navštívit herní fórum, kde od ostatních hráčů dostanete nejlepší tipy a rady, jak hrát. Někteří vám seženou hacky i cheaty.

Po prvním připojení do hry si vyberete název a znak svého fotbalového týmu a dále vytvoříte fanouškovskou základnu (jménu Fan klubu).

Poté můžete ihned začít hrát v nejnižší možné lize, ze které se budete vypracovávat nahoru.

Jedna sezóna trvá okolo jednoho měsíce.

Jaké funkce budete ve hře zastávat?

1. Trenér

Trenér se stará o trénink svých hráčů a sestavování základní sestavy pro každý zápas (přátelské, pohárové a ligové). Tréninky můžete stupňovat dle náročnosti. Čím vyšší náročnost, tím získají hráči lepší kondici, ale zvyšujete tím riziko zranění hráčů.

2. Manažer

Úkolem manažera je zajistit prosperitu a finanční stabilitu svého klubu. Před každou sezónou podepíšete se zástupci různých televizí práva vysílat vaše zápasy a také uzavřete dohody se svými sponzory. Za získané peníze nakoupíte hráče nebo vylepšíte zázemí svého klubu.

Jak probíhá nákup (transfery) hráčů?

Pro nákup (transfery) hráčů, které fungují formou aukce, musíte využít tokeny (žetony). Tyto tokeny získáte za podepsání smluv se sponzory, televizními společnostmi apod.

Neváhejte si zahrát jeden z nejlepších fotbalových manažerů i vy.

Chci hrát hru Top Eleven

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.