Hra Call of Duty 2 – druhé pokračování vojenské akce

Call of Duty 2 - druhé pokračování vojenské akce

Pokračování akce, která přinesla úplně nový zážitek z vojenské akce. Aby také ne, když se věnuje druhoválečné tématice, že? Snad nejlépe hodnocená hra za rok 2005 aneb Call of Duty 2. Opět se podíváte do všech koutů světa, kde se střílelo mezi léty 1939 a 1945. Ocitnete se v kůži sovětských poručníků Leonova s Volským, ale čeká vás i kapitán Price a seržant Randall. Chcete si vybrat jen některé kampaně? Můžete, prostor se nabízí i pro ty, kteří chtějí projít vším peklem války bez ohledu na region a pěkně popořadě, aby si syrovost konfliktu prožili skoro dokonale autenticky…

Video trailer gameplay: Hra Call of Duty 2

Verze se nabízí i pro mobilní přístroje

Zahrát si nejen na PC nebo Xboxu, ale také skrze mobilní telefon – jistě i verze pro tohle zařízení je k mání! Call of Duty 2 přineslo znovu tradiční zbraně, které všichni válečníci tolik milují, od klasických M1 Garand, M1A1 Thompson, Brenu, MP40, Mosinu a SVT-40 až po něco ostřejšího, jako je třeba PPS-43 či BAR M1918. Že některé z nich neznáte? Nevadí, vezmete je do ruky a pak donutíte nepřátele k pláči, teprve poté si je zamilujete a budete s nimi usínat.

Map bude k mání celá řada, podíváte se i do pouštních podmínek, čeká na vás Caen, Burgundy nebo Moskva a Leningrad, peklo jako u Stalingradu, El-Alamejn a další místa, na která svět už nikdy nebude moci zapomenout. Celkově vzato, map je třináct, takže si jistě vyberete nějakou, co pro vás bude atraktivní, že?

Několik oficiálních módů jistě potěší

DeathMatch, kde můžete sestřelit kohokoliv nebo Team DeathMatch, kde proti sobě bojují dva manšafty jako v kolektivních sportech. Nabízí se ale i Capture the Flag nebo Search and Destroy aneb najděte místo, které potřebuje odpálit, nastražte nálože a nechejte je konat dílo zkázy, bude ale zapotřebí ještě ubránit prostor před možností, že by někdo bombu v poslední vteřině zneškodnil, jako v amerických filmech, při nichž ukápne nejedna slza dojetí.

Call of Duty 2 je další kvalitou z dílny Activision, vývojářského studia, se kterým se nebudete nudit, ani kdybyste byli školním dějepisem opravdu nepolíbeni. Čtyři kampaně, tři příběhy, celkem pak čeká hned sedmadvacet misí. Na Xbox 360 se prodalo během prvního týdne hned čtvrt milionu kopií Call of Duty 2, což přeci něco naznačuje, že? Podmanivá hudba, kterou obstaral jistý Graeme Revell, vás vtáhne do děje ještě lépe. 25. říjen 2005 opět změnil dějiny herního průmyslu. Souvisí s tím nějak, že se v tento den narodil také umělec jako Pablo Picasso? Nezbývá než si tuto otázku položit, když dohrajete všechny dostupné mise…

Chci hrát hru Call of Duty 2

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.