Call of Duty 3 – vlast volá do zbraně již potřetí

Call of Duty 3 - vlast volá do zbraně již potřetí

Vlast volá do zbraně, a to už potřetí! Chystáte se odpovědět s nadšením, pozvednout svůj Sten, M1 Garand či jinou pušku neb samopal a vydat se do válečné vřavy? Call of Duty 3 přináší pár změn, především pak tu, že nebyla určena pro PC hráče, ale konzolové nadšence. Vydavatelem je opět Activision, hrajete za Brity a Američany, zkusíte si hru více hráčů i klasický single player. Misí je tentokrát „jen“ čtrnáct a hra začíná v roce 1944. Ptáte se na další změny?

Video trailer gameplay: Hra Call of Duty 3

Chybí východ, těšte se na Normandii

Rudoarmějci tentokrát v Call of Duty chyběli, zahrát jste si ale mohli za Kanaďany a Poláky, kteří létali už v RAF a nechyběli ani v pozemních akcích. Možnosti tedy nemáte tři, nýbrž čtyři, ale zaměření se jen a pouze na část konfliktu v Normandii je možná trochu škoda – chybí Stalingrad, ale také poušť, nicméně zůstává faktem, že si zavzpomínáte na neohroženého vojína Ryana a budete si opět připadat nejen jako v kině, nýbrž jako přímo v té kruté a krvavé akci…

Jaké postavy na vás čekají? Vojín Nichols v americké části kampaně, ale také Mike Dixon, Leron Huxley a Frank McCullin. Britská kampaň ukáže na osudy seržanta Jamese Doylea, v kanadské čeká vojín Cole a zkušenější Jean-Guy Robichaud, v polské verzi druhé světové války to bude zase major Jachowicz a seržant Kowalski. Australané, Belgičané, Novozélanďané – na ty se už nedostalo, aby nebyla hra až příliš rozkouskovaná, ale vězte, že i tyto národnosti figurují v oficiálním zápisu bitvy o Normandii.

Pestrý program pro zkušené vojáky

Jaké mise na vás čekají? Označit cíl pro nálet, poradit si s tankem, podarovat olovem nepřítele v určité lokaci nebo prostě jen dorazit na místo, kde bude bezpečno. Víte, jak to chodí ve válce, nebo ne? Alespoň tedy z dokumentů, médií a školních lavic. Přijetí od kritiků bylo celkem vstřícné, Metacritic hodnotil hru pro PS3 na 80 bodech a X360 o další dva body výše, Eurogamer například dal 7/10. Relativně dobrý výsledek, který mohl být lepší – ale překonejte ve slávě třeba jedničku, že?

Chci hrát hru Call of Duty 3

Filmy, knihy, hry

Aquanox Deep Descent

799 

Filmy, knihy, hry

Wolfenstein: Youngblood

199 

Filmy, knihy, hry

Two Point Hospital

1 099 

Filmy, knihy, hry

Two Point Hospital

1 099 

Filmy, knihy, hry

WWE 2K20

999 

Filmy, knihy, hry

WWE 2K20

999 

Filmy, knihy, hry

Need for Speed Heat

649 

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.