Hra Call Of Duty 4: Modern Warfare – vydejte se do nedaleké budoucnosti

Call Of Duty 4: Modern Warfare - vydejte se do nedaleké budoucnosti

Vydaná v roce 2007, opět first person akce, opět u toho byli Activision. Ale pozor, tentokrát jste si nezabojovali proti Wehrmachtu na straně Američanů, Britů neb Sovětů. V tomto případě už šlo o úplně jiné bojiště, zcela fiktivní, a přitom tak blízké. Řeč je o budoucnosti, protože v té se přece může stát úplně všechno, ne? V každém případě, jde o velmi úspěšný projekt, nejen proto, že si můžete zastřílet z oblíbeného AK-47. Tři části a doslova jen „pár“ misí, ale na druhou stranu hodně výpravný příběh. Mise u Černobylu, ale také na jiných místech. Nechybí SAS, Rusové, souboje tankové i přestřelky klasické. Nechte si chutnat a laskavě se kryjte!

Video trailer gameplay: Hra Call Of Duty 4: Modern Warfare

První ze série mimo druhou světovou

Poprvé, a nikoliv ne nutně naposledy se ocitli hráči série CoD v jiném prostředí než ve druhé světové válce. Seržant John MacTavish, kapitán John Price, kterého mluví herec Billy Murray, ale také velitel ruské nacionalistické skupiny Imran Zachajev a blízkovýchodní velitel Khaled Al-Asad. Děj se odehrává v roce 2011 a na události popisované naštěstí nedošlo, hra totiž vyšla o čtyři roky dříve, konkrétně 5. listopadu 2007.

SAS se pustí do svých nepřátel a měla by uspět, protože má k tomu výborné předpoklady. Vzpomeňme na kvalitu Hidden and Dangerous, jisté konkurenční hry, která ukázala schopnosti Special Air Service v nejlepším světle…

Čeká na vás pestrá směsice map, nejlepší hra pro PlayStation 3 v roce 2007 se rozhodně nenechá zahanbit nedostatkem variability, to právě naopak! Call of Duty 4: Modern Warfare vám ukáže současnou válku – nebo alespoň to, jak by mohla vypadat, kdyby k ní došlo, naštěstí jen v na PC nebo konzoli, ale i tak jde o ryzí zážitek, který vás zaručeně vtáhne do děje. Jednadvacáté století a válka? Ale jistě, navíc se nabízí i boje v nočních hodinách, co přinesou zase trochu víc akce a napětí než kdy dříve.

Chci hrát hru Call Of Duty 4: Modern Warfare

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.