Hra Call of Duty: Black Ops 4 – postavte se nelítostným zombie

Call of Duty Black Ops 4 - postavte se nelítostným zombie

Další díl válečné akce, která se nabízí na konzolích Xbox One, PlayStation 4 a i všem PC hráčům, jejichž stroje mají požadované parametry. Call of Duty: Black Ops 4 se už ale nezaobírá hordami Němců, kterými se musíte v Ardenách chtě nechtě prostřílet. Tentokrát už půjde o něco jiného, původně ohraný scénář už není tak působivý. Mohutní zombie na vás skočí skoro odkudkoliv, od října 2018 si mohou hráči pochutnávat na díle specialistů ze společnosti Treyarch. Spoustu herních módů, a ještě větší výběr zbraní, tohle prostě nemůžete nechat ladem…

Video trailer gameplay: Hra Call of Duty: Black Ops 4

Prakticky výhradně multiplayer aneb jen v týmu

Tahle hra není určena primárně pro singleplayerové hraní a uvidíte to skoro na každém kroku se zbraní v ruce. Single je spíš pro trénink proti počítači, PvP multiplayer a režim Battle Royale zase pro ostřílenější hráče – tedy pokud chcete přežít víc než pár okamžiků. V Heist módu jde o peníze a budete si připadat jako mafiáni. V bezpečí se prostřílet s balíkem financí někam do skrýše a ideálně zlikvidovat svědky z řad nepřátel. Peníze pak lze samozřejmě efektivně využít, investice do nákupu zbraní se přeci nikdy neomrzí, že?

Nováček vydrží třeba pár sekund, pokročilejší minutu, zombie totiž číhají na mnoha místech a budete si možná připadat jako v začátcích CS. Když si ale zažijete taktiku a nebudete se vrhat bezhlavě vprostřed řeže, určitě si budete stát mnohem lépe. Activision si dali záležet nejen na grafické stránce, vybrat si můžete z desítky specialistů a hrát za někoho, kdo zvedne soupeřům mandle, protože má na to zvláštní výcvik. Spojit Battle Royale a Call of Duty?

Ale jistě, jde to podobně, jako Total War a série Warhammer, takže se nebojte nějakého fatálního kolapsu. Naopak, zřejmě budete nadmíru spokojeni, zvláště pokud si přestřelky užíváte s halasným doprovodem a partou přátel k tomu!

Chci hrát hru Call of Duty: Black Ops 4

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.