Hra Call of Duty: WWII – postavte se Wehrmachtu se vší parádou

Call of Duty: WWII - postavte se Wehrmachtu se vší parádou

Nakopejte Wehrmachtu, vynasnažte se projít válku bez zbytečných šrámů. Opět je tady oblíbená série Call of Duty, tentokrát ve vší parádě se scenérií druhého z největších konfliktů v dějinách lidstva! Necháte se zlákat do prostředí, které závidějí mnozí filmaři a na němž je znát vysoká míra dobového realismu? V pořadí již čtrnáctý díl série Call of Duty vyšel na světlo světa v listopadu 2017 a zahrajete si jej nejen na PC, ale především moderních konzolích Xbox One a PlayStation 4. Raven Software v kooperaci s Activision vsadili na osvědčené téma – a jak se zdá, vše jim vyšlo dle plánů!

Video trailer gameplay: Hra Call of Duty: WWII

First person střílečka trhala rekordy

Přes 500 milionů dolarů po prvních třech dnech od vydání? A s koncem roku 2017 skoro jednadvacet milionů aktivních hráčů? Jistě, přesně tohle zvládla hra jako Call of Duty: WWII, jejíž název hovoří jednoduše za všechno. GameSpot ocenil tuto hru 9 body z 10, Destructoid se držel trochu při zdi se sedmičkou z deseti možných, Eurogamer vyhodnotil hru jako osmatřicátou z TOP 50 her roku 2017.

Paříž není jen pro milence, ale sviští v ní kulky. Užijte si proto mise na ostří nože, které přinesou pořádnou porci válečného adrenalinu. Spoustu multiplayerových map potěší, stejně jako návrat do prostředí, které důvěrně znají fanoušci úvodních dílů věhlasné série z roku 2003. Herní grafika vás také potěší, k dispozici je oblíbený Nazi Zombies mód, v němž budete bojovat proti nemrtvým…

Evropa, to je země zaslíbená

Série se vrací zpět do prostředí druhé světové války, na rozdíl od jednoho z předchozích titulů Call of Duty: Advanced Warfare z roku 2014, jenž se zabývá fiktivním příběhem z poloviny jednadvacátého století. Měli jste rádi ty typické lékárničky? Ty se v Call of Duty: WWII vrací a vnesou vám dost možná slzy do očí. V roli amerického mladíka Reda Dannielse si „vychutnáte“ Ardeny nebo Paříž se vším všudy, hra je pak určena pouze plnoletým, neboť v ní o kruté násilí není nouze. Po Call of Duty: World at War z roku 2008 jde o vůbec první díl série, který se znovu vrací mezi hrdiny druhé světové války. Když budete mít po boku dobré kamarády, bude i operace zvaná Overlord vlastně brnkačka, znáte to, ne?

Chci hrát hru Call of Duty: WWII

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.