Hra Enlisted – ponořte se do atmosféry druhé světové války

Hra Enlisted - ponořte se do atmosféry druhé světové války

Atmosféra druhé světové války, taková hra má bezesporu budoucnost. Kdo by neznal fenomén, který je spojený třeba s Call of Duty? Pravda, ponurá, ale naprosto dechberoucí, i tak by se dalo v pár slovech vyjádřit, co na vás čeká, když se zaměříme například na léta 1940 nebo 1941. Hra, která vyšla v březnu 2021 a stojí za ní vývojáři z Darkflow Software, je členem rodiny klasických first person stříleček. Podíváte se na východní i západní část fronty, zkusíte si, jaké je to být rudoarmějec, americký voják nebo příslušník Wehrmachtu. Rozmanitost je hlavním nábojem Enlisted, hry, která vás vtáhne do děje.

Více informací o online hře Enlisted vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Chci hrát hru Enlisted zdarma
Video trailer gameplay: Hra Enlisted

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Enlisted.

Nabít a zacílit nebo třeba hodit granátem

Připravte se, tohle je vážně multiplayerová jízda a kromě toho, zahrajete si ji na Xbox Series X/S, PS 5 i PC. Ano, zdarma, pokud jste milovali WoT, tohle je další do sbírky. Odstřelovačka, opakovačka, ale i mnohé další klasické zbraně. Jednotlivé charaktery, které budete mít ve svém týmu, si musíte vhodně namixovat. Je ten či onen voják vhodný na kontaktní boj nebo se specializuje spíš na technické věci. Žádná bezhlavá akce, promyslete si taktiku, ať už budete hrát za Spojence nebo jednotky Osy, vždy je nutné být hodně důmyslným hráčem. Jinak se doslova nepohnete z místa! Realismus je zaručen, už jen proto, že se ocitnete na bojištích, kde krvácely armády evropských velmocí.

Čtyři kampaně aneb Enlisted v plné parádě. Čeká na vás vylodění v Normandii, bitva o Tunis, ale také boje o Moskvu nebo o Berlín. Tedy jinak řečeno, důležité události, z nichž každá přispěla k výsledku válečného konfliktu, o kterém se dnes naštěstí jen učí v dějepisných hodinách. Protitankové zbraně, plamenomety, ale také pušky a kulomety, nesmí jistě chybět ani poněkud zákeřná minometná palba. Kromě toho, můžete si zkusit i roli posádky tanku nebo stíhačky, pokud k tomu má vaše postava potřebné předpoklady.

Navolte si skupinku podle svých představ

Jste velitel, o všem rozhodujete. Vyberte si proto kumpanii, která bude schopná a odvážná, poslechne každý rozkaz. Inženýr, odstřelovač, ale i zkušený tankista nebo radista, co bude koordinovat pohyb jednotek. Sbírejte zkušenosti a nenechejte své vojáčky nikde ležet, ať už mají uniformu, jakou chtějí. Opravdu, takový přístup se vám vyplatí, celá četa může nabírat lepší skills. Dvanáctero specializací je plně k dispozici, takže zbývá už jen správně namíchat koktejl pro válečnou vřavu!

Vyloďte se v Normandii, braňte třetí Řím alias Moskvu, dojděte jako první sovětský voják do Berlína. Dvanáct na dvanáct, to je férové nastavení kampaňových klání, teď už jen dřív obsadit strategické body a mít výhodu na mapě. Hra je free-to-play, takže si užijete něco podobného jako ve World of Tanks nebo War Thunder. Ostatně, tu druhou dělali právě v Gaijin, tak se nedivte, podobnosti jsou čistě náhodné!

Nákup rovná se lepší výchozí pozice

Samozřejmě je všem jasné, že dodatečná výbava za kredity je k dispozici a stačí si jen nahrát potřebné zlaťáky. Bez peněz do druhoválečné vřavy ne…! Čeká německý Kar98, sovětský Mosin, ale i americké nebo britské verze. Sedněte si za těžký kulomet a číhejte, ovládejte tank, zkuste si to protentokrát třeba v letadle. V roli inženýra postavíte ježka a tankům se nepojede tak snadno. Můžete strávit celý večer ve víru svištících kulek. Vždyť tohle je tak nakažlivá hra! Gaijin Entertainment přichystali další velký projekt, ve kterém se podíváte na pláž Omaha, budete střílet u Reichstagu a zažijete nevšední podívanou. Teď už zbývá jen jedno jediné, správně zamířit a vypálit!

Chci hrát hru Enlisted zdarma
Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.