Pokud celý život sníš o chvíli, kdy někoho pleskneš po hlavě pánví, díky hře Cuisine Royale se sen stane skutečností! V dnešní době jsou trendy Battle Royale hry a dovolím si tvrdit, že Cuisine Royale se řadí mezi nejlepší, které jsou k dispozici. Žádné vysoké předpoklady pro plynulé hraní nevyžaduje a je zcela zdarma.

Grafické ztvárnění je hodně propracované, což dokazují luxusní modely zbraní, postav, ale i krajiny. Oproti konkurenčním hrám nabízí širokou škálu zbraní, vozidel a map. Mezi netradiční zbraně patří již zmíněná pánev a všeobecně kuchyňské potřeby, či dokonce klasika Browning nebo AKM. Rozmanitá nabídka vozidel, mezi která patří Volkswagen Kübelwagen či autobus, dokáže prohloubit napětí ze hry a dostane tě do hráčské euforie. Dokonale zpracované efekty zón, některé doprovázeny mlhou, dokáží být hodně strašidelné a nutí k ostražitosti.

Video trailer gameplay: Hra Cuisine Royale

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Cuisine Royale.

Jakožto free to play hra je velmi oblíbená, takže se nemusíš obávat dlouhého čekání na soupeře a přípravu mapy. Možnost okamžitého zapojení, v řádu maximálně dvaceti až třiceti vteřin, dokazuje fakt oblíbenosti, ale hlavně tě donutí strávit hodně času zkoumáním zón a herních možností.

Abych Cuisine Royale celkově shrnul, tak doporučuji si připravit hodně volného času, protože vývojáři nabízí i hodně rozšíření s dalším arsenalem zbraní a vozidel. Potenciál hry pramení hlavně z důvodu zábavy, rozmanitosti, ale převážně z desítek, ale i stovek hodin strávených zabíjení soupeřů různými způsoby. Hru si okamžitě stáhni a zapoj se do aktuálního hitu multiplayer last-man-standing fenoménu.

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.