Dračí pán (Dragon lord) je oblíbená MMORPG tajuplná hra z dílny Espirit Games. Tvá vlast je v ohrožení a pán temných draků se rozhodl, že ji srovná se zemí. Vyhlídky na budoucnost jsou zahaleny ohněm, i tak pro tvůj kdysi bezpečný domov a proto je nutné, aby povstal hrdina a přinesl mír. Dobrodružství tě zavede do tajuplného světa monster, andělů, elfů a draků.

Více informací o online hře Dračí pán (Dragon lord) vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Video trailer gameplay: Hra Dračí pán (Dragon lord)

Na výběr je z řady sedmi postav a každá má vlastní schopnosti, ať už je to léčitel, šílený mág nebo lovec. Vytvoř si vlastní klan s přáteli nebo klan najdi a zapoj se do mnoha událostí, jenž hra nabízí. Ukovej si legendární zbraně, zkroť ty nejmocnější draky i oře ztělesňující síly země, ledu a ohně. Vybuduj od základu velkolepé město nebo hrad, díky čemuž se ubráníš každému nebezpečí.

Sestav si vlastní armádu různých hrdinů, od lstivých čarodějek, po běsnící démony. Hra nabízí mnoho příležitostí ke zlepšení prožitku formou zajímavých úkolů a misí, soubojů s ostatními hráči, včetně možnosti vylepšení svých dovedností, tak i zbroje a zbraní. Bez ohledu na obratnost a schopnosti hrdiny, každý má vlastní silné i slabé stránky, které mohou být využity proti příšerám a soupeřům.

Využij všechny získané zkušenosti a předměty k poražení pána temných draků, abys přinesl své vlasti mír a harmonii. Rozhodně neváhej a staň se tím nejmocnějším válečníkem hry Dragon Lord ještě teď, jelikož tě čeká velké dobrodružství a čest!

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.