Budovatelské hry mají velkou oblibu již několik posledních let. Jinak tomu není ani v případě titulu, který nese název Elvenar česky (cz). I ten je budovatelskou strategií, kterou je možné hrát jednoduše zdarma. Díky online hraní samozřejmě hra celkově posouvá možnosti toho, co vše lze v rámci vlastního budování zažít.

Více informací o online hře Elvenar vám řekne tato rychlá wiki recenze (základní návod).

Proč si zahrát hru Elvenar:
  • Budovatelská hra zaměřující se na budoucnost
  • Prohlížečová hra (Není nutné hru instalovat)
  • Zajímavé prostředí hry a slušná grafika
  • Hra je free to play (zcela zdarma)
  • Velmi dobrá hratelnost
Video trailer gameplay: Hra Elvenar

Zapomeňte tak na předvídatelnou umělou inteligenci, jelikož v tomto směru sami uvidíte, že s reálnými hráči jsou zážitky, ale i různé situace mnohem zajímavější. Hru můžeme lehce zařadit do fantasy žánru.

Vybudujte vlastní fungující město

Co je ve hře Elvenar hlavním cílem? Samozřejmě vybudovat vlastní a funkční město, které bude prosperovat. Jeho hlavním cílem je úspěšný hospodářský systém, kterého docílíte dostatkem různorodých budov, stejně jako zajímavých míst, které slouží primárně k jeho zvelebení. Vše v rámci vašeho prohlížeče, bez nutnosti hru stahovat, nebo snad instalovat.

Pro započetí hry respektive přihlášení je nutná se bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Elvenar, kde můžete využít fórum (forum).

Hru můžete hrát na PC a pokud vyjde update, tak ji bude možno hrát i na mobilním telefonu a tabletu (android).

Zároveň nezapomínejte na to, že je Elvenar jenom další strategií ze současnosti, nebo minulosti. Právě naopak. Jedná se o fantasy budovatelskou strategii, které nabídne i zajímavý pohled do budoucnosti. Tím se možnosti rozšiřují nejenom o zajímavou nabídku všech různých budov, ale i mnoho dalšího.

Poznávejte zajímavé prostředí

Díky fantasy žánru to není jenom fungující město, které je třeba vybudovat. Váš úkol bude i jiný než jen stavět budovy a sbírat relikvie. A to konkrétně poznávání všech oblastí, které samotná mapa nabídne. Díky tomu budete moci nahlédnout do historie, stejně jako objevit nové technologie, které vám umožní město ještě více posouvat kupředu. Stejně tak ve hře Elvenar hrají roli třeba četné relikvie, které mají pozitivní vliv na celkovou vaši sílu. Vše doplňuje to nejdůležitější, a to interakce s ostatními hráči. Můžete se stát obchodníkem a měnit různé suroviny, můžete spolu s dalšími hráči navazovat aliance, nebo je můžete i zničit. A to v rámci mnoha bitev, na které vyrazíte za účelem rozšířit své vlastní město a demonstrovat svou vlastní sílu.

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.