Tento herní titul spadá do skupiny 3D MMORPG. Samozřejmostí je možnost hrát hru online, díky čemuž se tak sám o osobě stává poměrně oblíbenou možností hraní. Titul Panzar rozhodně nezklame svou zajímavou grafikou, kterou má na svědomí ruské studio stejnojmenného názvu. To spolupracovalo především v této oblasti také s několika německými kolegy.

Díky tomu hra rozhodně nadchne jak propracovaností herního světa, tak i propracovaností postav, stejně jako jsou velmi povedené celkové efekty, které pomáhají dotvářet atmosféru hry.

Více informací o online hře Panzar vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Proč si zahrát hru Panzar:
  • Hra je free to play (zdarma)
  • Panzar má velmi dobrou ovladatelnost a grafiku
  • Propracovaný herní svět i postavy
  • Zajímavé PvP a PvE
  • Velké množství arén, postav a vybavení
Video trailer gameplay: Hra Panzar

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace (register) na oficiálním webu Panzar a poté je hra (respektive steam) ke stažení (free download) zdarma. Po registraci budete moci využívat herní fórum (forum), kde vyřešíte případné problémy. Získáte také různé promo kódy (promo codes) a hacky.

Na výběr je celkem 15 arén

Aby hra nebyla nijak jednotvárná, přišli tvůrci hry Panzar s možností využít celkem 15 arén, které jsou hráčům plně k dispozici. Ti tak mohou zvolit jednu z oblíbených, kde se samozřejmě pustí do boje s ostatními hráči (PvP souboje). Jelikož jde o online hru, je jasné také to, že je třeba obávat umělé inteligence (PvE souboje).

Zajímavější jsou souboje s reálnými hráči, díky čemuž je skutečně nutné dbát na to, aby naše strategie a boj samotný byl vítězný. To ovlivníte také tím, nakolik bude vaše postava zkušená, stejně jako tím, nakolik bude dobře vybavená.

Vyberte si z osmi tříd postav

Než se postavíte do arény a pustíte se do boje proti ostatním protivníkům, je třeba si nejprve zvolit herní postavu, která vás bude charakterizovat a reprezentovat. K dispozici je celkem 8 tříd postav, kde nechybí třeba oblíbený Paladin, Ledová čarodějnice, nebo třeba Inkvizitor nebo trpaslík tank. Dle volby konkrétní postavy se následně určuje také to, jaké konkrétně budou vaše možnosti a schopnosti. Do svých protivníků se tak pustíte sekerou, mečem, kouzlem, nebo řadou dalších věcí. Nechybí ale ani možnost střelných zbraní. Jelikož je vše zasazeno do prostředí oblíbeného fantasy žánru, je jasné i to, že vás nadchne také samotný vzhled postav, stejně jako případných zbraní, nebo již zmíněných arén.

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.