Star Conflict je oblíbená akční MMO online hra z vesmírného prostředí. Hra se vyznačuje velmi dobrou grafikou, parádní hratelností a intuitivní ovladatelností vesmírných lodí a letadel. Ve hře se můžete utkat s opravdovými hráči (PvP) a také s počítačem (PvE).

Více informací o online hře Star Conflict CZ vám řekne tato rychlá wiki recenze/review (návod).

Proč si zahrát hru Star Conflict:
  • Vynikající hratelnost a ovladatelnost
  • Výborná grafika na PC
  • Parádní bitvy z vesmírného prostředí
  • Free to play (Hra zdarma)
Video trailer gameplay: Hra Star Conflict CZ

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Star Conflict. Hra je poté ke stažení (download) zdarma.

Po registraci můžete zabrousit na herní fórum, kde od ostatních hráčů získáte nejlepší tipy a triky do hry. Na herním fóru můžete získat hacky i cheaty.

Hra se odehrává asi 3 000 let v budoucnosti, kde si nově objevenou galaxii rozdělili armády impéria a nezávislé skupiny žoldáků.

Je pouze na vašem rozhodnutí, zda se přidáte na stranu žoldáků a nebo armády impéria.

Cílem hry je vytvořit nejlepší možné lodě (ships) a vzdušná plavidla, které budou vynikající v boji a také v letech na dlouhou vzdálenost.

Kromě vesmírných bojů, tvoření aliancí a zlepšování svých bojových schopností se budete věnovat také pátrání ve vesmíru po ztracených artefaktech a různých nálezech, které vám přinesou nepředstavitelné bohatství.

Mnoho hráčů přirovnává tuto hru k nejlepší online hře na světě War Thunder.

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.