Neobyčejná, ale i perfektně zpracovaná zoo hra a simulace ZOO 2: Animal Park pohltí i tebe! Po své zesnulé tetě Bětě zdědíš vlastní malou ZOO, kterou je potřeba do 48 hodin dát do pořádku, jinak bude prodána. Tomuhle samozřejmě nemůžeš dopustit, tak se pustíš se zaměstnanci do práce.

Více informací o online hře Zoo 2: Animal Park vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Video trailer gameplay: Hra Zoo 2: Animal Park

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Zoo 2: Animal Park.

Postupně začneš budovat ohrady, uklízet cesty, pořizovat a pečovat o nová zvířátka, zkrášlovat areál dekoracemi, což pomůže nalákat návštěvníky a zachránit ZOO před prodejem.

Hra nabízí graficky propracované 3D zobrazení, mnoho unikátních funkcí a možností, včetně zábavných úkolů, za které lze získat skvělé odměny i zkušenosti, které po nasbírání určité hranice posouvají ZOO na vyšší úroveň. S každou další úrovní přibývají nové funkce, předměty, ale hlavně zvířata. Postupnými vylepšeními, ať se jedná kupříkladu o pořizování exotických zvířat, budováním nových výběhů nebo udržováním cest, se navyšuje příjem, který znovu investuješ do areálu, což přiláká více a více nadšených návštěvníků.

Díky svým manažerským rozhodnutím uvidíš, jaké to je řídit virtuální ZOO a kolik radosti to přináší. Nejedná se jen o roztomilá zvířata, ale hlavně o spokojené návštěvníky, včetně zaměstnanců. Hra nabízí i možnost získávání úspěchů, což ocení hodně hráčů.

S aktuálně více než pěti miliony staženích jen v aplikaci Google play a desítky milionů hráčů na webových prohlížečích. Pravidelné updaty a sezónní akce zajišťují mnoho další zábavy, takže i po několika hodinách nepřetržitého hraní máš stále co dělat. Hra je free to play, takže se nemusíš bát zbytečně drahých mikrotransakcí, aby ses posunul mezi nejlepší majitele ZOO na světě!

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.