Hra Magic: The Gathering Arena – Karetní hra

Hra Magic The Gathering Arena

Magic: The Gathering Arena je vynikající karetní hra a adaptace svých předchůdců, jejíž úkolem je oproti původním předchůdcům nalákat pořádné masy vyznavačů těchto typů her. A daří se jí to opravdu na jedničku.

Více informací o online hře Magic: The Gathering Arena vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Jak již jsme zmínili, jedná se o vynikající strategickou počítačovou hru pro Windows (Mac, Android), od vývojářů Magis Digital Studio. Můžeme ji kromě kategorie strategické hry, zařadit také do kategorie free to play, sběratelské a multiplayerové. Jakmile se připojíte do hry, zcela jistě vás ze svých spárů jenom tak lehce nepustí.

Hru můžeme porovnat například s celosvětově oblíbenou akční karetní hrou Hearthstone, jíž je největší konkurent. Oproti Hearthstone má tato hra větší množství možností, jakým reagovat na veškeré tahy soupeře a také více typů karet. Díky tomu budete více rozvíjet svoje myšlení, intuici a ještě se perfektně pobavíte.

Video trailer gameplay: Hra Magic: The Gathering Arena

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Magic: The Gathering Arena a hra je poté ke stažení (downloadu) zdarma.

V čem tkví rozdíl oproti zmiňovanému Hearthstonu?

Stejně jako u Hearthstonu bojujete s protivníky pomocí karet, které máte v ruce. Ty jsou na určitou příšeru, kouzlo a také zemi. Tyto karty vám při líznutí generují určité množství many. V Hearthstonu získáváte každé kolo manu automaticky. Poté za manu můžete na protivníka poslat svoji příšeru nebo kouzlo. Oblíbené jsou ohnivé koule. Cílem je dostat soupeřovi životy na 0. Rozdílů je samozřejmě mnohem více, neváhejte si je vyzkoušet.

Magic: The Gathering Arena má oproti svým předchůdcům mnohem propracovanější uživatelské rozhraní, jehož úkolem je nalákat více pařanů.

Proč si zahrát hru Magic: The Gathering Arena:
  • Hra je free to play (zdarma)
  • Více vychytávek oproti Hearthstone
  • Rozvíjí intuici
  • Obrovské množství typů karet
  • Zabaví vás na opravdu dlouhou dobu

Chci hrát hru Magic: The Gathering Arena

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.