Cuisine Royale – kulinářská střílečka anebo bouchněte si někoho po hlavě pánví!

Pokud celý život sníš o chvíli, kdy někoho pleskneš po hlavě pánví, díky hře Cuisine Royale se sen stane skutečností! V dnešní době jsou trendy Battle Royale hry a dovolím si tvrdit, že Cuisine Royale se řadí mezi nejlepší, které jsou k dispozici. Žádné vysoké předpoklady pro plynulé hraní nevyžaduje a je zcela zdarma.

Grafické ztvárnění je hodně propracované, což dokazují luxusní modely zbraní, postav, ale i krajiny. Oproti konkurenčním hrám nabízí širokou škálu zbraní, vozidel a map. Mezi netradiční zbraně patří již zmíněná pánev a všeobecně kuchyňské potřeby, či dokonce klasika Browning nebo AKM. Rozmanitá nabídka vozidel, mezi která patří Volkswagen Kübelwagen či autobus, dokáže prohloubit napětí ze hry a dostane tě do hráčské euforie. Dokonale zpracované efekty zón, některé doprovázeny mlhou, dokáží být hodně strašidelné a nutí k ostražitosti.

Video trailer gameplay: Hra Cuisine Royale

Jakožto free to play hra je velmi oblíbená, takže se nemusíš obávat dlouhého čekání na soupeře a přípravu mapy. Možnost okamžitého zapojení, v řádu maximálně dvaceti až třiceti vteřin, dokazuje fakt oblíbenosti, ale hlavně tě donutí strávit hodně času zkoumáním zón a herních možností.

Abych Cuisine Royale celkově shrnul, tak doporučuji si připravit hodně volného času, protože vývojáři nabízí i hodně rozšíření s dalším arsenalem zbraní a vozidel. Potenciál hry pramení hlavně z důvodu zábavy, rozmanitosti, ale převážně z desítek, ale i stovek hodin strávených zabíjení soupeřů různými způsoby. Hru si okamžitě stáhni a zapoj se do aktuálního hitu multiplayer last-man-standing fenoménu.

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.