Akční adventura, která by měla být vydána v květnu 2021. V hlavní roli je Colt, nájemný zabiják, co uvízl v časoprostoru a prochází se na pláží u ostrova Blackreef. Před půlnocí musí eliminovat osm různých cílů, jinak se z této pasti nedostane. Jinými slovy, je nucen dělat svou práci, ať je jakákoliv, a to bez možnosti sebemenší chyby, která by zhatila celé dílo. O vývoj hry Deathloop se postaralo Arkane Studios z Lyonu pod taktovkou Dinga Bakaby. Kombinuje v sobě prvky z Prey, ale také Dishonored a dává jim nový rozměr.

Video trailer gameplay: Hra Deathloop

Místní vás nemají právě v lásce…

Blackreef je ostrovem, kde se nebudete mít v roli Colta moc hezky, protože místní obyvatelé nemají radost, že tu jste s nimi – alespoň na určitý čas. Za rohem je pak jistá Julianna, váš soupeř na život a na smrt, která se stará o jedno jediné, a sice o to, abyste časovou smyčku raději nikdy nezastavili. Za každou cenu! A mimochodem, když budete mít chuť, zahrajte si také za ni, ať si vyzkoušíte i druhý úhel pohledu – aneb jak říkají i u soudu, ať je slyšena i další strana! Pokud budete hrát za Colta, je Julianna ovládána vypočítavou umělou inteligencí – a naopak.

Budete se cítit jako v Americe šedesátých let a zřejmě to nebude jen pocit – všechno bude trošku retro, Arkane Studios se rozhodně netají svou zálibou v tomto stylu, podobně jako vydavatelé hry, která je naplánovaná na 21. květen 2021 – Bethesda Softworks. Akční adventura, jež je k mání v single i multiplayeru. Blackreef je situováno na Faerské ostrovy, poprvé jsme se o existenci hry dozvěděli ve třetím kvartálu roku 2019 a je zřejmé, že půjde o velmi žhavou novinku nadcházející sezony. Budete možná muset absolvovat spoustu a spoustu smyček, než se dostanete k cíli, ale vlastně proč ne? Chybami se člověk učí a jednou přijdete na to, jak nebýt lovná kořist a zvítězit.

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.