Hra League of Angels: Heaven’s Fury – akční 3D gamesa s hrdiny

League of Angels: Heaven's Fury - akční 3D gamesa s hrdiny

Videohra, která v sobě nese prvky RPG a se kterou si užijete spoustu hodin zábavy. Kdo už někdy neslyšel od League of Angels, že? Snad jen škoda, že čeština chybí mezi podporovanými jazyky, ale pro milovníky slovanských dialektů zde máme polštinu a angličtině nebo němčině snad alespoň v základech rozumí každý z nadšenců do online hraní. Hra je bytostně inspirována antickou mytologií, takže si nastudujte dějepis…

Video trailer gameplay: Hra League of Angels: Heaven’s Fury

Systémové nároky potěší majitele starších strojů

Minimální systémové požadavky? 10 GB krajíc na pevném disku, 2 GB paměti, grafická karta 1 GB. To je prostá řeč čísel, ze které hráči už na první pohled vidí, že jde o graficky nenáročnou hru, tedy vhodnou zábavu pro vlastníky starších modelů notebooků. League of Angels: Heaven´s Fury je 3D akcí, která je dílem oblíbených YOOZOO Games, studia, které má na svém kontě například hry jak Dark Orbit, Drakensang Online nebo Game of Thrones: Winter Is Coming.

Tak za prvé – vyberte si hrdinu! Bude to mocný Dragoon, mág nebo spíše lukostřelec, jenž nikdy nemine cíl? Kdo spasí svět Thelia, který čelí tváří v tvář rozvratu a zkáze? Předností hry je určitě propracovaná grafická stránka, hrající všemi barevnými odstíny, které si jen dokážete představit. Zahrajete si ji i díky vašemu Steam účtu, ale samozřejmě také v prohlížeči, záleží, co sami preferujete.

Čerstvá herní pecka pro nadšence LoA

League of Angels: Heaven´s Fury je tu pro hráče od ledna letošního roku, jde o klasickou prohlížečovou MMORPG. Chladný a nepřístupný mág umí používat blesku i deště a na bojišti v pravý čas vydá za stovky vojáků. Dragoon je silák, který zdědil dračí schopnosti a dokáže přeprat tygra holýma rukama. Lučištník si elegantně poradí s každou překážkou, přičemž čerpá sílu a moudrost dávných Elfů. Co si ještě víc přát? Na výběr máte ze tří základních možností a jednotlivé charaktery můžete nerušeně rozvíjet.

Chci hrát hru League of Angels: Heaven's Fury

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.