Pod taktovkou světoznámé společnosti Ubisoft vzniká další zajímavá hra, která by se mohla stát v roce 2021 oblíbeným hitem. Seznamte se se sportovně laděnou Riders Republic, o níž se postarala pobočka Ubisoftu Annecy. Pokud máte rádi adrenalinové a pro někoho možná i netradiční sporty, je tahle hra určená právě pro vás. Mountain biking, ale také lyžování, snowboarding a let na rogalu nebo vodní lyže, račte si vybrat. Na PC verzi je v multiplayeru připraveno řádění na jedné mapě až pro 64 hráčů, konzolové verze nicméně musí počítat jen s dvacítkou soutěžících. To ale při hratelnosti na jedničku zajisté nevadí, že?

Video trailer gameplay: Hra Riders Republic

Americké národní parky a krásná příroda

Nabízí skvělou přírodní scenérii, ze které se vám bude skutečně tajit dech – Yosemitský národní park, Mammoth Mountain nebo další místa, kde je americká příroda suverénem a tahákem pro miliony turistů. Nemusíte nutně s nikým závodit, třeba si dáte jen malou procházku po parcích. Igor Manceau a Arnaud Ragot vymysleli skvělý princip, který je postaven na akci a rychlých reakcích hráčů, takže bez reflexů tuhle hru ani nezkoušejte. Extrémní sporty jsou totiž opravdu o milisekundách!

Team aréna módy, ale také Cup mode, PvP eventy a další multiplayerové módy, jen si račte vybrat ten svůj. Grand Teton už čeká, nechejte se pozvat do Red Bull Rampage nebo X Games, podepište smlouvu se sponzory a pak už jen – hurá do akce a hodně štěstí! Kolo, lyže, soupeření s přáteli i náhodně navolenými protivníky, třeba v módu 6v6 nazvaném Tricks Battle Arena. Ten svět je tak široký, že o vás možná nikdo týden neuslyší, tak nechejte na dveřích alespoň krátký vzkaz, pokud se do hry jako je Riders Republic zamilujete láskou až příkladně nezdravou. Čeká na vás hned šest aktivit a bude se počítat skóre za každý trik – nestačí jen projet v nejlepším čase Bryce Canyon nebo další z amerických národních parků. Oblíbený je třeba Zion, ale výběr z finálové sedmičky už je na vás.