Hra Forza Horizon 4 – usedněte za volant supersportu

Hra Forza Horizon 4 - usedněte za volant supersportu

Milovníci závodění, pozor! Velká Británie už byla centrem jednoho impéria, takže jistě její pověsti neuškodí, že se stane důležitým místem i pro automobilové závody. Microsoft Studios vydali závodní videohru Forza Horizon 4 v říjnu 2018 a připravili tak zábavu nejen v single playeru, ale především pak pro skupiny více hráčů. Kolik aut na vás čeká? Více než 450, takže výběr je podobně pestrý, jako když se v supermarketu rozhlédnete po druzích kávy nebo tekuté révy. Třetí díl by natolik perfektní, že překonán mohl být jen něčím dokonalým…

Video trailer gameplay: Hra Forza Horizon 4

Už žádná Austrálie, teď jsme už Britové

S železnou pravidelností rotují jaro, léto, podzim a zima, oproti trojce se čtyřka vydává na britské ostrovy (kde se taktéž jezdí vlevo) a obecně – zásadních změn zde příliš nečekejme. Výhodou Forza Horizon 4 je výborná česká lokalizace, která potěší všechny tuzemské hráče. Playground Games připravili i propracovaný systém vylepšení jezdců, jimž můžete za získané body dokupovat nové oblečení. Anglický venkov nebo historické lokality, zkraťte si trať přes rozkvetlou louku, GPS nebude proti. Máte volnost, kterou ocení všichni, jimž jsou vytčené koleje malé.

Lexus, Subaru BRZ, Mitsubishi, Toyota, to je jen malý výčet značek, co na vás čekají na Xbox One nebo PC hraní. Je jich celkem stovka, vozů je, jak jsme si již řekli, na 450. Docela luxusní možnost volby, že? Vyjedete, si do terénu na rally nebo si budete jezdit po britském venkově a co nejslušněji mávat na přihlížející obyvatele? Určitě potěší také originální soundtrack, který čítá dvacítku různých skladeb. Velmi široký vozový park a upgrade snad všeho, nač vaše oko pohlédne – závodit lze online i offline, desítky různých závodů, byť s hodně rozdílnou obtížností, což může začátečníky jistě alespoň mírně zmást. Na stranu druhou, hodnocení pro Forza Horizon 4 se blíží prakticky stu procent, a to napříč všemi hodnotiteli, ať už jde o herní magazíny nebo hráče, kteří recenzují s nadšením tuto novinku.

Chci hrát hru Forza Horizon 4

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.