Hra Kingdom Hearts III – zavzpomínejte si na dětská léta

Hra Kingdom Hearts III - zavzpomínejte si na dětská léta

Hra výhradně pro konzole, která byla vydána v lednu 2019 a svůj původ má v dalekém Japonsku. Vývojářské studio Square Enix Business Division 3 vás tentokrát pobaví pohádkovými postavičkami, se kterými si zavzpomínáte na dětská léta. K mání bude nejen medvídek, jehož jméno evokuje mnoho vtípků, ale také Mickey Mouse a další legendy světa, který nechce nikdy dospět. Pokračování po třinácti letech dává tušit, že tento žánr snad nikdy nevyhasne.

Video trailer gameplay: Hra Kingdom Hearts III

Zavzpomínejte si na Frozen nebo Příšerky

Elza z Ledového království nebo Příšerky, s.r.o. a další hity z dílny Disney a Pixaru. Příběh je možná pro našince trochu nepřehledný, ale když si budete moci projít mapy, které jste dosud zahlédli snad maximálně v animácích minulých dekád, určitě odpustíte veškeré chyby a chybky této jedinečné RPG hry. Kingdom Hearts III vás provede hlavní hrdina Sora, který už velmi dlouho bojuje se zákeřným Masterem Xehanortem a prohání se s ním různě definovaným časoprostorem. Kačer Donald, myšky z Ratatouille nebo méďa Poo?

Znalce určitě potěší, že hlavní hrdina je dabován Haleym Joelem Osmentem, hercem známým ze Šestého smyslu, Goofyho namlouvá Bill Farmer, kačera Donalda zase Tony Anselmo a mohli bychom pokračovat – Annu namlouvá Kristen Bell a Olafa Josh Gad. Naším cílem je sdělit jen tolik, že vývojáři se snažili o maximální možný realismus pro anglickou jazykovou mutaci. Za rok 2018 získala prestižní ocenění na Game Critics Awards, kde se stala nejlepší RPG.

Čeká na vás i pestrá porce miniher

Vaření s Remym z Ratatouille, ale také skládání puzzle nebo procházka s Piráty z Karibiku. Kingdom Hearts III je pro fanoušky pohádek mezi dospělými i dětmi takřka ideální, i když činí producentem doporučený věk hráčů dvanáct let a více. Jistě, Sora je „teprve“ patnáctiletý kluk žijící na Destiny Islands. Spolu s ním obývají tuto oblast jeho nejlepší přátelé Kairi a Riku.

Chci hrát hru Kingdom Hearts III

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.