Hra Oddworld: Soulstorm – otočte kormidlo otrockých prací

Hra Oddworld: Soulstorm - otočte kormidlo otrockých prací

Není to klasický akční hrdina, ale bude se muset zapojit do akce, pokud chce přežít. Abe, hlavní postava hry Oddworld: Soulstorm a zelenkavý mimozemšťan v jednom balení, má spoustu kamarádů, dříve zapojených do otrocké práce v továrnách. Co s tím? Osvobodit je, přimět stav věcí, aby se kormidlo přeci jenom trochu otočilo. Vždyť kdo by chtěl snášet útrapy a příkoří, pokud to může být vlastně úplně jinak? Teď jsou svobodní a nevědí, co si počít. Abe má sešité rty a často větrá, pokud to můžeme říci takto diplomaticky. Hra by měla být vydána v listopadu roku 2021, těšíte se také?

Video trailer gameplay: Hra Oddworld: Soulstorm

RuptureFarms jsou už dějinami zapomenuté

Otrocké práce jsou pryč, ale Molluck, postava, která přečkala tento pád do hlubin své firmy bez větších problémů, se možná bude chtít pomstít a snad i začít budovat své otrocké impérium zase znovu. Abe je sice mazaný, ale chybí mu schopnosti. Takže na vás bude, abyste jej naučili všemu, co bude potřebovat a co se mu v budoucnu opravdu hodí. Epický příběh, temnota všude kolem, šance na lepší život. Alf, mnoho nových Glukkonů, kteří působí na první pohled opravdu přísně. Tři stovky hladových krků, pro něž by měl obstarat potravu a které provede herním světem plným nečekaných zápletek a překvapení.

Vývojáři z Oddworld Inhabitants, Lorne Lanning a Benny Terry, engine Unity a vydání v prvním nebo druhém kvartálu roku 2021. Série Oddworld dostane další skvělý díl, který poběží na enginu Unity. Pokračování herního titulu Oddworld: New ‚n‘ Tasty! z roku 2014 mělo být původně vydáno už mnohem dříve, ale datum se oddalovalo. Z původního termínu ke konci roku 2017 se posunulo na rok 2019 a pak ještě dále, koronavirová krize způsobila další odklad. Komu z fanoušků by to ale mělo vadit, když platí, že kdo si počká, ten se také dočká? Alespoň je na co se těšit…

Chci hrát hru Oddworld: Soulstorm

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.