Hra War Robots – užijte si akci bojových robotů

Hra War Robots - užijte si akci bojových robotů

Je to bojiště, které bude tak trochu jiné. Nese se totiž v duchu jednadvacátého století a dalších generací. Už totiž neválčí vojáci s puškami a granáty, protože tentokrát se do sebe na otevřené mapě pustí parta robotů a bude zápasit, dokud zbyde poslední kousek pohyblivého křemíku. Tomu pak patří vavříny a sláva, uznání pro jeho majitele je také samozřejmostí.

Hra s PvP bitvami, kterou připravilo světu ruské vývojářské studio Pixonic, se jmenuje v originálu Walking War Robots, ale používá se spíše zkrácené jméno War Robots. Co přesně tato střílečka přinese a na co se mohou těšit fanoušci stylu, jakým je klasický battle royale?

Video trailer gameplay: Hra War Robots

Mobilní aplikace s tunou zábavy

Když se řekne War Robots, co přesně si máme představit? Nemusíte nic stahovat, je to prohlížečová hra, která je dostupná nejen pro mobily, ale i PC, záleží na vás, k čemu usednete a budete se chtít báječně bavit. 6v6 multiplayer akce začíná, tak si připravte roboty a jde se záhy na věc! Hra, která se poprvé objevila na světle světa v dubnu 2014, přináší dvanáct hráčů v poli a možnost jedinečné spolupráce robotů mezi sebou. Jistě, členové týmů si přece vzájemně vyhoví a poženou se vždy k vítězství. Third person střílečka má více než sto milionů stažení a hodnocení, kterých se jí dostalo skoro pět milionů, ji hodnotí 4,2 z 5 možných, což je velmi pozitivní skóre.

V roce 2014 pro iOS a v další sezoně pro Android, takže si užijí od té doby všichni majitelé chytrých mobilních telefonů na celém světě. Dobře hodnocená grafika, pestrá paleta doplňků a upgradů, s nimiž budou vaši roboti ještě ničivější. Bojujte ve městech i na poušti, pravidelné aktualizace jsou samozřejmostí i dnes, je to aplikace, která bude bavit každého, kdo chce akci, střelbu a souboje, kde rozhoduje každá milisekunda. Teď už si jen vybrat robota, který vás bude bavit ze všeho nejvíce.

Chci hrát hru War Robots

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.