Hra Outriders: Day One Edition – užijte si rozličnou interakci s mimozemšťany

Hra Outriders Day One Edition - užijte si rozličnou interakci s mimozemšťany

Existují mimozemšťané? Někteří lidé na ně nevěří, jiní tvrdí, že existují důkazy a poslední skupina se s nimi dokonce prý už sešla. Hra jako je Outriders Day One Edition, která vyjde mimo jiné i na PlayStationu páté generace, počítá s tím, že tyhle entity jsou nejen reálné, ale můžete si s nimi také užít velmi rozličnou interakci. Zkoumejte proto světy, které vymyslela moderní science-fiction a Bartosz Kmita s Joshuou Rubinem. Vývojáři z People Can Fly připravili světu už sérii jako je třeba legendární Painkiller a Fortnite. Third person střílečka Outriders pak jen navazuje na předchozí práci.

Video trailer gameplay: Hra Outriders: Day One Edition

Planeta Enoch a její kolonizace?

Děj hry, ke které složil poutavý hudební doprovod Inon Zur, se týká planety Enoch. K mání budete mít zbraně využívající primárně plamene, ale také pušky a brokovnice, to už je v podobných titulech určitě klasikou. Hodně se sází i na kooperaci s týmem, který vás bude provázet, ani v dálavách chladného vesmíru nebudete na vše tak docela sami. Vybírat lze ze čtveřice charakterů, jež se mohou vzájemně velmi zajímavě doplňovat. Kooperace až tří hráčů najednou v době, kdy planeta Země už nemá dost pro všechny a lidstvo se rozhodlo k tomu jedinému, co ještě udělat šlo – zkoumat jiné světy napříč galaxiemi…

Na planetu Enoch se vypraví outriders, aby zjistili, jestli je pro účely lidských kolonií vůbec dobrým řešením. Ale co když přijde bouře, která zhatí všechny plány a část průzkumníků dokonce pošle do zinkové rakve? Po třiceti letech, kdy byl váš hlavní hrdina v hibernaci a zasypán ledem, zjišťujete, co se na Enochu změnilo. Přesně tak, tušíte správně, lidstvo zvlčilo, protože jedině tak je možné přežití, svět je stále stejný, jako vždycky býval.

Polští vývojáři People Can Fly pracovali roky

Poprvé začala práce na Outriders v roce 2015, People Can Fly se společně s vydavatelem Square Enix přihlásili ke slovu v květnu 2018 – vydání hry se ale odložilo vzhledem ke koronavirové pandemii, i když bylo původně plánované již na rok 2020. Desítky úkolů, nad nimiž se budete bavit a postupně prozkoumáte tajemný svět Enochu. Ale také zapojení RPG, když si postupně dotvoříte postavu k obrazu svému. A z jakého kvarteta hrdinů si smíte vybírat? Trickster, který ovlivňuje čas, Pyromancer, jehož záliba je jistě všem dobře známá, Devastator, jenž otřásá zemí a Technomancer, u kterého je zaměření také jednoznačné. Teď už si jen vybrat, za koho vám to půjde nejlépe!

Chci hrát hru Outriders: Day One Edition

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.