Hra Life is Feudal: vynikající středověký simulátor

Online hra Life is Feudal CZ

Online hra Life is Feudal je vynikající RPG simulátor středověkého života, ve kterém pořádáte plenící nájezdy na ostatní hráče. Cílem hry je stavět osadu (vesnici, město), těžit suroviny, budovat hrady a další stavení, pěstovat plodiny a bojovat. Life is Feudal je oblíbenou kombinací online her Minecraftu a DayZ.

Více informací o online hře Life is Feudal vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Proč si zahrát hru Life is Feudal CZ:
  • Hra je free to play (zdarma)
  • Vynikající komplexnost hry
  • Unikátní herní systém non-target
  • Oblíbené souboje se soupeři
  • Propracované pěstování rostlin a chování hospodářských zvířat
Video trailer gameplay: Hra Life is Feudal CZ

Po připojení do hry si nastavíte vlastní pravidla a herní styl. Poté začínáte stavit domy kdekoliv na herním světě. Cílem je odrážet útoky ostatních hráčů a ochránit svoji osadu (vesnici) před vypleněním. Hru je možné hrát v rámci 64 hráčů na území 3 x 3 kilometry nebo na větší mapě.

Výhodou této hry je unikátní herní systém zvaný non-target, který umožňuje směřovat útok v závislosti na pohybu myši. Pohybem myši vytváříte různá speciální komba se smrtícími účinky.

Bojovat je možné také v útvarech (jednotkách), ve kterých je možné spolupracovat v rámci bojového týmu. Proto je vhodné vytvořit účinnou strategii, která přemůže nepřítele.

Life is Feudal na rozdíl od ostatních podobných online her neumožňuje vytvářet žádná povolání, ale herní systém to nijak neovlivňuje.

Oblíbené jsou řemeslné profese, jako například alchymie. Jednotlivé receptury se různým hráčům generují různě, a proto je nutné experimentovat.

Velmi oblíbenou součástí hry je také farmaření, kdy je nutné porozumět pěstování plodin. Především kdy je hnojit, sázet, zalévat a sklízet. Vše v závislosti na počasí. Na farmě je možné chovat hospodářská zvířata, jejichž trus je možné využít k hnojení.

Neváhejte si zahrát tuto mega propracovanou hru i Vy!

Chci hrát hru Life is Feudal

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.