Hra My Land – oblíbená browserová strategie

Hra My Land - oblíbená browserová strategie

Ve světě herních strategií dnes mají místo především ty, které mají skutečné ambice zaujmout co možná nejpočetnější skupinu hráčů. Mezi ty se rozhodně řadí také titul, který nese označení My Land. Jedná se o strategicko-ekonomickou hru, která spadá do žánru MMOG. Jedná se o žánr, který počítá s hraním mnoha uživatelů naráz, a to s možností navzájem komunikovat, stejně jako s možností navzájem ovlivňovat toho druhého.

Pokud se podíváme i na další výhody, se kterými titul My Land přichází, je to zcela určitě možnost hrát hru pohodlně v prohlížeči, prostřednictvím vašeho počítače, stejně jako třeba notebooku.

Rozvíjejte své město

Tento titul by se dal označit také jako válečně ekonomická strategie. Vaším cílem je tedy vybudovat doslova nedobytné město. Celé prostředí hry je zasazeno do období středověku a tak jste odkázáni pouze na takové budovy a možnosti, které byly v této době běžné. Vaším cílem je tedy postavit potřebné budovy, stejně jako opevnění, nebo místa pro vaši armádu. I ta je ve hře My Land, jelikož vám pomůže nejenom zaútočit a získat jiné město, ale může vám pomoci třeba také v tom, abyste mohli poměrně snadno ubránit i to své. A to před nikým jiným, než jsou útočníci z řad ostatních hráčů.

Video trailer gameplay: Hra My Land CZ

Získávejte suroviny a peníze

Jelikož jde primárně o budovatelskou strategii, neměli byste zapomínat na to, že se ve hře My Land vše točí primárně okolo peněz. Pokud budeme konkrétní, jsou to i další suroviny, které jsou třeba. Ty můžete těžit, stejně jako máte možnost jednoduše obchodovat a získat vše potřebné i tímto způsobem. Vše je zasazeno do virtuálního prostředí středověku, který je vykreslen sice jednodušší, ale naprosto účelovou grafikou. A jelikož lze hrát hru odkudkoliv, stále platí, že si získává celou řadu hráčů. To podporuje i řada jazykových mutací. Díky tomu je možné bez problémů hrát i v několika jazycích.

Chci hrát hru My Land

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.