Hra SAO’s Legend: Podnikněte cestu plnou dobrodružství

SAO´s Legend je oblíbená prohlížečová (browserová) MMORPG hra. Tato populární anime free to play hra je založena na Sword Art Online od společnosti GameSprite. SAO´s Legend si okamžitě po svém vydání našlo sympatie u velkého množství milovníků anime a svou podobnost nezapře například s hrami League of Angels a Wartune.

Více informací o online hře SAO´s Legend vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Chci hrát hru SAO's Legend zdarma
Proč si zahrát hru SAO’s Legend:
  • Hra je free to play (zdarma)
  • SAO´s Legend nadchne milovníky anime
  • Velmi dobrá grafika, ovládání i hratelnost
  • Velké množství sociálních funkcí
  • Oblíbené souboje s ostatními hráči (PvP) i příšerami a mýtickými bytostmi (PvE)
Video trailer gameplay: Hra SAO’s Legend

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu SAO’s Legend.

Po připojení do hry se ocitnete ve světe SAO´s a vybíráte ze čtyř postav: Knight (Rytíř), Ranger (Jízdní hlídač), Priest (Kněz) a Swordsman (Šermíř). Každá z postav má svoje aktivní a pasivní schopnosti a také své specifické vybavení, které lze vylepšit kováním a také různými kameny. Dále máte na výběr z velkého množství mountů, díky kterým budete moci cestovat po celém světě SAO´s.

Ve hře pro sebe můžete získat přítelkyni a zvíře (peta), kteří vás budou doprovázet a pomáhat v bojích. Další vychytávkou je velké množství sociálních funkcí, ve kterých budete moci přidávat ostatní hráče to seznamu přátel, vytvářet spolky (guildy) a také najít svoji spřízněnou duši uzavřít s ní sňatek.

Hra má velmi rychlý spád a tempo bojů je uchvacující, a proto zvítězí pouze ti nejlepší bojovníci. Na své dobrodružné cestě světem SAO´s zažijete zajímavé souboje s ostatními hráči i příšerami podsvětí a získáte mocné zbraně.

Neváhejte hru SAO´s Legend bezplatně vyzkoušet.

Chci hrát hru SAO's Legend zdarma
Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.