Hra Tanki Online: oblíbená 3D taková střílečka

Tanki Online recenze

Tanki Online je oblíbená free to play multiplayerová simulace tankových bitev, ve které můžete online bojovat proti ostatním hráčům z celého světa. Hru vytvořila a zároveň vyvíjí ruská společnost AlternativaPlatform. Na veřejnost ji uvedla v roce 2009. Momentálně společnost vyvíjí nástupnickou hru Tanki X.

Více informací o online hře Tanki Online vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Chci hrát hru Tanki Online zdarma
Proč si zahrát hru:
 • Hra je free to play (zdarma)
 • Hru hrajeme v prohlížeči (browserová hra) v reálném čase – nic neinstalujete
 • Velmi slušná grafika
 • Velmi dobrá hratelnost
 • Hra není až tak monotónní, jak bychom očekávali
Video YouTube trailer gameplay: Hra Tanki Online

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Tanki Online.

Po prvním připojení do hry si nejdříve projdete rychlý tutorial. V tutorialu si vyzkoušíte například ovládání tanku. Jakmile projdete tutoriálem, zvolíte si herní přezdívku a vyrážíte do boje.

Cílem hry je v PvP soubojích ničit nepřátelské tanky, pomáhat spojencům a vylepšovat svůj tank. Za každé zničení nepřátelského tanku dostáváte XP body (zkušenostní body), díky kterým můžete vylepšovat svůj tank. Čím více XP bodů máte, tím vyšší hodnost a také možnosti vylepšení získáte. Při vylepšování tanku je dobré přikládat důraz zbraním, ale také obraně (hůře viditelní nátěr a jiné vymoženosti). Všechny úpravy děláte ve své garáži.

To bitevní arény pravidelně padají boxy s výhodami. Double Armor (Dvojitá ochrana proti poškození), Double Damage (Dvojité poškození soupeře), Speed Boost (Zrychlení jízdy tanku) a Repair Kit (Oprava tanku). Boxy na určitou dobu zlepší vlastnosti vašeho tanku a také opraví poškození.

Jaké módy můžete hrát?
Deathmatch (DM) je klasická bitva, ve které bojuje každý s každým.

Team Deathmatch (TDM) – v tomto herním módu jsou hráči rozděleni do dvou týmů. Vítězný ten, kdo v součtu zničil více soupeřových tanků.

Capture The Flag (CTF) – v tomto herním módu jsou hráči rozděleni do dvou týmů a cílem je získat vlajku protivníků. Vítězí ten tým, který získal více vlajek.

Control Points (CP) – v tomto herním módu jsou hráči rozděleni do dvou týmů. Cílem tohoto módu je kontrolovat vlastní vyznačené oblasti. Za kontrolu oblasti získáváte body. Vítězí ten tým, který získal více bodů.

Minimální hw požadavky:
 • CPU: 2,33 GHz a více
 • Operační paměť: 1GB RAM
 • Grafická karta: 128 MB
 • Operační systém: Windows XP, Vista, 7, 8, Mac OS
 • Chci hrát Tanki Online zdarma

  Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.