King of Avalon – znovuzrození legendy krále Artuše

Každé pondělí příspěvek na webu + naplánovat příspěvky na sociální sítě

Herní titul, který vám připomene přelom starověku a středověku ve staré dobré Anglii. Jak už napovídá název, tentokrát budou hlavními hrdiny rytíři kulatého stolu a král Artuš, jenž může mít svůj historický základ v římském šlechtici Artoriovi. Potud oficiální historie, ale většinu hry vás budou provázet mýty. Zahrát si můžete jak na mobilních telefonech s operačními systémy Android a iOS, tak i na klasickém PC. Vývojáři z FunPlus poslali hru do oběhu v létě 2016. A jde o jeden z titulů, který máte k dispozici v základní verzi zcela zdarma, stačí jen stáhnout a hrát, jedinou podmínkou je tady připojení k internetu.

Na kontě už přes sto milionů stažení

Dobýt hrad, přesně o to jde v King of Avalon. Tedy přesněji řečeno, vy jste v roli zanícených obránců a musíte se snažit, abyste si drželi útočníky dále od těla. Známka 4,4 z 5 v mobilní verzi od více než milionů hodnotitelů značí oblíbený herní titul. A více než stovka milionů hráčů ze 150 světových zemí, kteří si tuto hru vyzkoušeli, je také povzbudivou zprávou pro vývojáře do další práce. Ochraňte své lidi před nebezpečím, zapojte do akce Excalibur tím, že najdete někoho, kdo si jej zaslouží. Artuš padl v bitvě proti svému zlotřilému synovci Mordredovi, trůn je proto volný. Stanete se novým králem anglických zemí právě vy?

Video trailer gameplay: Hra King of Avalon

Středověká strategie plná velkolepé zábavy

Víte, že v pokračování nebo lépe řečeno rozšíření dostane prostor i jedna hollywoodská hvězda? Ano, ve Frost and Flame se ukáže jedinečný Orlando Bloom! Pokud pošlete na onen svět nějakou příšeru, dostanete kartičku. Tu pak směníte za odměny ve speciálním obchodě. Boje s draky nejsou ničím výjimečné, jde přece o hru s prvky reálné historie, ale také fantasy světa, kde tyto kreatury vůbec nechybějí. Během několika let, kdy je tato hra k dispozici, už hráči uzavřeli milion spojenectví. A je pravda, že se bez přátel v herním titulu nedostanete tak daleko, jak byste chtěli. Mezi mobilními hrami je to unikát, jak ostatně potvrdil i obchodní ředitel FunPlus Chris Petrovic. Aby nějaká hra běžela šest let a stále nabírala nové hráče, byla favoritem těch, co pamatují skromné začátky? Je to skoro pohádka, ano.

Vybudujte si také své mocné město

PvP zápasy, ve kterých půjde o všechno, i tak se dá charakterizovat běžný scénář hraní s King of Avalon. Máte před sebou rozdrobené království, které musíte sjednotit, a když to nepůjde jinak, tak třeba silou! Připravte se, středověk je krutý, ale na jednu stranu spravedlivý. Vláda patří tomu, kdo je nejsilnější. Můžete posílat zvědy, kteří zhodnotí situaci a dají vám zprávu o tom, jak silný je nepřítel. Na vašich schopnostech vojevůdce bude, jestli se vrhnete do války nebo raději vyjednávání. Do třetice můžete i zbrojit a čekat na vhodnější příležitost!

Chci hrát hru King of Avalon

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.