Hra Kingdom Come: Deliverance Royal Edition – prožijte středověk na vlastní kůži

Hra Kingdom Come Deliverance Royal Edition - prožijte středověk na vlastní kůži

Hra „Kingdom Come: Deliverance Royal Edition“ je ponořením do živějšího, detailnějšího a historicky přesnějšího středověkého světa, než jaký lze najít v mnoha jiných videohrách. Tato edice, rozšířená verze původní hry „Kingdom Come: Deliverance“, nabízí kompletní balíček včetně všech vydaných DLC a dalších bonusových obsahů, což poskytuje hráčům kompletní a poutavé dobrodružství v bohatém, otevřeném světě.

Příběh hry je zasazen do období středověkých Čech, specificky do roku 1403, a hráči se ujmou role Henryho, syna kováře, jehož život je obrácen vzhůru nohama po brutálním útoku na jeho vesnici. Cesta za pomstou a osobním růstem vede hráče skrze realisticky ztvárněný svět plný historických postav, událostí a každodenního života 15. století. Tato hra klade důraz na realističnost a historickou přesnost, což je vidět ve všem od bojového systému přes dialogy až po rekonstrukci historických lokalit.

Video trailer gameplay: Hra Kingdom Come: Deliverance Royal Edition

„Kingdom Come: Deliverance“ je známá svou vysokou mírou realismu a detailu. Bojový systém je komplexní a vyžaduje od hráčů, aby se naučili nejen základy šermu, ale také kdy útočit, bránit se a využívat prostředí ve svůj prospěch. Hra také zahrnuje různé další aspekty středověkého života, jako je lovectví, rybaření a řemesla, což přispívá k pocitu autenticity a ponoření do hry.

Royal Edition přináší rozšířený příběhový obsah a misie, včetně DLC „From the Ashes“, kde hráči obnovují zničenou vesnici, „The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon“, které přidává lehký romatický příběh, a „Band of Bastards“, které zahrnuje doprovodnou eskapádu plnou nebezpečí. Tyto přídavky rozšiřují již tak bohatý svět hry a poskytují hráčům další hodiny zábavy a objevování.

Co se týče grafiky a zvukového designu, „Kingdom Come: Deliverance“ vyniká. Detailní krajiny, počasí a denní/noční cykly ponoří hráče do živého světa plného krásy i nebezpečí. Hudba a zvukové efekty jsou výborně zpracované a podporují atmosféru a imerzi hry.

Nicméně, hra se nevyhnula kritice, zejména kvůli technickým problémům a chybám, které mohly narušit hratelnost. Přestože bylo od vydání učiněno mnoho kroků k vylepšení, někteří hráči mohou stále narazit na frustrující bugy nebo výkonnostní problémy.

S jejím hlubokým příběhem, komplexním systémem boje a živým, dynamickým světem je „Kingdom Come: Deliverance Royal Edition“ skutečnou lahůdkou pro milovníky historie a hráče hledající poutavé, realistické dobrodružství. Přestože se může zdát obtížná kvůli svému důrazu na realismus a detail, odměna za trpělivost a zapojení do světa hry je bezpříkladná. Tato hra není jen běžným RPG; je to cesta do minulosti, která ožívá s každým rozhodnutím, bitvou a objeveným příběhem.

Chci hrát hru Kingdom Come: Deliverance Royal Edition

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.