Project Spark – když se vaše fantazie stává hrou

Project Spark – když se vaše fantazie stává hrou

V kostce řečeno, je to hra, ve které si vytvoříte hru. Zkrátka a dobře, jako když dostanete propisku, zápisník a prázdné stránky, inspirací budou jen a jen vaše nejniternější myšlenky. Pokud jste chtěli mít svůj vlastní svět, kde by vás nikdo další nerušil a mohli jste si v podstatě dělat, co vás napadne, je Project Spark ideálním zpestřením vaší herní kolekce. Hra vyšla na podzim 2014 a portál Metacritic jí přidělil hodnocení 73 ze 100 bodů. Základní verze je bezplatná, pokud byste chtěli dodatečná vylepšení, je už mírný poplatek nutností. Starter pack dnes získáte za cenu vpravdě symbolickou. A jsou tu také mikrotransakce, jako u mnoha dalších herních titulů.

Video trailer gameplay: Hra Project Spark

Volné pole působnosti po všech stránkách

Beta verze spatřila světlo světa v létě 2013 a o více než rok později přivítal svět Projekt Spark v plné kráse. Multiplayer je k dispozici jen pro platformu Xbox One, jinak je pro hráče nachystán pouze singleplayer. Dílo v podání Team Dakota a SkyBox Labs má téměř neomezené mantinely, editor je připraven splnit různá přání. Něco jako Minecraft? Ne, tahle hra jde ještě o velký kus dál a není nutné, abyste se učili programování na vysoké škole a trávili čas nad skripty. Tohle bude taková elegantní škola hrou!

Sir Haakon, ledovce, ale také sci-fi balík First Contact. Tisíce úrovní jsou připraveny, jen si mezi nimi vybrat. Proč ale nejít svou vlastní cestou, že? Komunita je pořád v chodu, můžete najít inspiraci nebo nabídnout ostatním vlastní vizi. Nekonečné možnosti i příběhy, zábava, která opravdu nemá žádné mantinely. Metacritic přidělili hře Projekt Spark 73 ze 100 bodů, GameRankings 74,15 %, takže hodnocení je obecně u herních recenzentů spíše nadprůměrné. Designér Bradley Rebh a programátoři Jason Major a Sören Hannibal odvedli zajímavou práci, že?

Chci hrát hru Project Spark

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.