Zase další obyčejná střílečka? Pro někoho možná ano, fanoušky českých vývojářů jistě potěší, že se na hře od Microsoftu podílelo Remedy Entertainment, producentem je Miloš Jeřábek. Quantum Break, to je sci-fi third person akční adventura, kterou můžete projít řadou různých cest. Stokrát směrem k cíli, neexistuje jen jedna varianta, znamená to, že se opravdu nudit nebudete. Hra vyšla v září 2016 a má dost společného s předchozím titulem od Remedy, jehož jméno je Alan Wake. Dabing slavných herců jako velmi milý bonus, tak si to užijte! Nadpřirozené dovednosti hlavního hrdiny jistě nepřekvapí. Oč jde a na co se připravit?

Video trailer gameplay: Hra Quantum Break

Jak by se vlastně dal zastavit čas?

Tématika spojená s cestami v časoprostoru a návštěvou dřívějších kultur je hodně zajímavá a podněcuje u příznivců science fiction pořádnou porci fantazie. Jack Joyce ale nebude mít k dispozici jen časovou smyčku, ale i mnoho střelných zbraní. Nechybí karabina, brokovnice, útočná puška nebo pistole. Quantum Break je také seriálem, takže si jeho fanoušci užijí další chvíle se svými oblíbenými hrdiny. Časové trhliny narušují osud mnoha lidí a jen vzácně je lze napravit – Joyce to umí, a právě podobná dovednost mu dá možnost bojovat s Paulem Serenem. Zastaví čas a uteče kulce? Ale jasně, i tohle jde. Vystřelit třikrát na nepřítele v průběhu, kdy je čas mimo hru a pak znovu spustit hodiny? Ovšem, ovšem. To je vlastně záruka úspěchu, pokud máte podobné vlastnosti.

Chcete si vybrat, jaký bude další herní děj? Quantum Break vám nabídne výpravu do budoucnosti, takový malý pohled, co by se stalo kdyby. Vždycky jde o čas a Jack Joyce a jeho kožená bunda působí ve společné kombinaci hodně sebejistě. Hra je ale někdy trošku těžkopádná. Než se dozvíte, co máte dělat, možná vaše nadšení trochu vychladne? Pokud ne, pak si nechte chutnat – příjemná zábava a řada různých destinací, to je lék na zimní nudu a šeď.

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.