Hra Hitman: Codename 47 (2000) – Agent 47 se hlásí do služby

Hitman Codename 47 - Agent 47 se hlásí do služby

Agent 47 se hlásí do služby a nevadí mu jakákoliv mise, byť by byla sebenáročnější. Vidět jsme jej mohli i ve filmu a znalci vědí, že Hitman 1 navazuje na proslulou knižní předlohu. Zrak jako rys a k tomu ještě telepat, vývojáři z IO Interactive zabrousili do zajímavých vod a kromě toho, nejde jen o klasickou střílečku. Je jen na vás, jak budete v Hitmanovi postupovat, můžete se do cíle prostřílet, ale to je možná varianta slona v porcelánu. Proplížit se, to už zní podstatně zajímavěji, že?

Video trailer gameplay: Hra Hitman: Codename 47 (2000)

Genetická výbava na jedničku s hvězdičkou

Příběh, jenž byl sepsaný Mortenem Iversenem, nesl plný název Hitman: Codename 47 a byl vydán v listopadu 2000. A má tu nejlepší DNA, jakou si může přát, díky špičkovým genetickým inženýrům. Pět nejnebezpečnějších zločinců tohoto světa se nedobrovolně spojilo v jednom těle. Akční hra tak dostává nový náboj – v podobě příběhu, jenž je opravdu originální. Nakonec, kdo by neznal Hitmana, zvláště v dnešní době? Série pokračuje do 21. století a u prvního dílu rozhodně nezůstalo. First person akce vás zavede do misí napříč kontinenty, kromě Evropy na vás čeká ještě Jižní Amerika nebo Asie. Hudba od Jespera Kyda jen zajímavě doplní atmosféru. A jaké zbraně budete mít k dispozici?

Spolupráce s ICA, respektive International Contract Agency, je řízená Dianou Burnwoodovou. Protože profesor Ort-Meyer naklonoval dalších takřka padesát dokonalých zabijáků, vaším cílem tedy bude v prvním díle to, abyste si se všemi poradili, a nakonec vyřešili i osud jejich autora. Používat můžete klasiku, nůž a škrtidlo, ale také zbraně s tlumičem, jež vám budou mnohdy velice nápomocny v řešení komplikovaných situací v interiérech po celém světě. Utéci ze sanatoria, to je jenom začátek – po roce se teprve začnou dít věci!

Tréninkový kemp vám vštípí základy

Jak se dozvíte při tréninku, Hitman může dělat vlastně úplně všechno, s jedinou výjimkou, kterou je skákání. A pak je ještě zajímavé, že za likvidaci jednoho z nejstřeženějších cílů světa dostanete jen pár desítek tisíc dolarů. Za obtížnou misi a nutnost nákupu vlastního vybavení, to není odměna příliš vysoká. Bude vás snad hřát diplom a dobrý pocit ze splnění úkolu? Dost možná ano a nezapomeňte, když někoho zlikvidujete, je jen na vás, abyste skryli tělo. Pokud si jej někdo všimne, vyvolá poplach a Hitman bude hodně v úzkých. Klasická lékárnička a unlimited ammo není k dispozici, musíte si vše dobře načasovat a doufat, že to vyjde. Kdo se rád měří s UI, bude pro něj Hitman jako stvořený.

Chci hrát hru Hitman: Codename 47 (2000)

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.