Hra Persona 4 Golden – najděte pachatele sériových vražd

Hra Persona 4 Golden - najděte pachatele sériových vražd

Pod taktovkou Katsura Hashina a společnostu Atlus byla v roce 2008 vydána hra, která vás dokonale vtáhla do děje. Sociální simulace, RPG se zajímavými prvky, městečko Inaba. Persona 4 Strikers umožní hráči ocitnout se v roli náctiletého mladíka. Ten bude mít zajímavé dospívání, neboť na něj čeká rozlousknutí netradičního oříšku – sériové vraždy, kdo je vlastně páchá, který zločinec je má na svědomí? Naštěstí se mu dostane pomocné ruky od věrných přátel. Podívejte se na horu Fuji a zaposlouchejte se do tónů, co pro hru poskládal do různých kompozic Shoji Meguro. Tiché a malé městečko, nebo…?

Video trailer gameplay: Hra Persona 4 Golden

Vynikající hratelnost, a ještě lepší hodnocení

Jedna z nejlepších RPG, které kdy spatřily světlo světa? Jistě, recenze 93 ze 100 na Metacritic hodně zavazuje a chválou nešetří s 9/10 ani GameSpot. Co budete dělat po škole anebo později večer? Aktivity jsou k dispozici, ale jen v takové denní době, kdy jsou obvyklé, Persona 4 Strikers rozvíjí i atributy jako jsou píle, odvaha, vyjadřování a porozumění, takže v tomto směru je namístě srovnání se sérií The Sims.

Český jazyk není žel k dispozici, ale u tohoto titulu by snad ani nešla podobná mutace očekávat. Angličtina a japonština jako dabing, rozhraní je pak i v dalších asijských dialektech. Našinec ale bude pravděpodobně pracovat pouze s nejfrekventovanější řečí světa. Yu Narukami a jeho kamarádi, Yosuke Hanamura, Chie Satonaka nebo Yukiko Amagi, to je parta přátel skutečně k nezaplacení. Yu má žít u svých příbuzných, strýce Ryotara a jeho bratrance Nanaka, neboť rodiče dlouhodobě pracují v zahraničí. Když je ale nalezená mrtvá televizní reportérka, začnou se dít velmi zvláštní věci. A Teddie v televizním světě pomůže partě kamarádů s cestami a objevováním nových věcí.

Chci hrát hru Persona 4 Golden

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.