Need for Speed: Most Wanted – buďte legendou mezi nočními závodníky

Need for Speed Most Wanted - buďte legendou mezi nočními závodníky

Hra, kterou jste si mohli spustit nejen na PC, ale také PlayStationu 2, Xbox 360 a Nintendu DS. Vyšla na svět v roce 2005 a Electronic Arts se v ní zase o pořádný kus přiblížili realitě závodního světa velkých motorů. Vzpomínáte také s láskou na Need for Speed: Most Wanted, kde jste si mohli vybrat jednoho z patnácti špičkových závodníků, jimž svět úzkých uliček a kličkování není vůbec cizí. Teď už jen ujet strážcům zákona, tak se nedržme zbytečně při zdi…

Video trailer gameplay: Hra Need for Speed: Most Wanted

Devátý díl série, která snad nikdy neskončí

Dokud tu budou žhavé spalovací motory, bude tu také Need for Speed. A kdoví, jestli se potom autoři nezaměří na modely aut, jejichž pohonem bude elektrický proud. Vyberete si kariéru nebo klasický Quick Race, kde si jen vytříbíte dovednosti? K mání byl samozřejmě i multiplayer, kde spolu mohli soupeřit už nikoliv dva, ale rovnou čtyři hráči. V sérii Underground jste si především hleděli vylepšování vozidla, nyní – u Most Wanted – už jde spíše o to frajerským způsobem uniknout policejním stíhačkám. Zkratky jsou vítány, pronásledující auta tím hodně zmatete. Když se schováte v kamionu, bude to také velmi nápadité! Ilegální závody jsou přeci o absenci pravidel, nebo snad ne? Chcete být na policejním radaru, a přesto elegantně kličkovat, stát se legendou v nočních ulicích?

Need for Speed: Most Wanted vám umožní samozřejmě v safehouse zlepšovat jízdní vlastnosti vozidel, takže brzy budete moci čelit i těm úplně nejlepším – ovšem pozor, nic pochopitelně v tomto světě není zadarmo! Minimálně šest pronásledovatelů, kteří jsou chytří až rafinovaní a rozhodně se vymykají oblíbeným policejním vtipům z devadesátých let. Naopak, budete mít tu čest s nepřítelem, jenž je skutečně na vysoké úrovni. Poperete se s tím na jedničku? Pak jste nekorunovaným králem ulic, gratulujeme!

Chci hrát hru Need for Speed: Most Wanted

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.