Need for Speed: Carbon – když se kaňon stane závodní dráhou

Need for Speed Carbon – když se kaňon stane závodní dráhou

Desátý díl série, která začala už v devadesátých letech a jak se zdá, nikdy nebude mít tak úplně konce, i kdyby nám spalovací motory aut opravdu zamávaly se vším všudy. Need for Speed: Carbon vyšlo v říjnu 2006 a zahrát jste si je mohli nejen na PC, ale také na Xboxech, PlayStationu 3 a Nintendu, zkrátka všude, kde Electronic Arts rozhodili své pomyslné sítě. Adrenalin jen crčí z motorů a volantů, tohle bude jízda, o které jste se dosud odvažovali jen snít. Členové týmu se musí vybírat pečlivě, každý má něco do sebe a jestli chcete nejlepší auta, budete muset přemýšlet jako manažeři F1.

Video trailer gameplay: Hra Need for Speed: Carbon

Spoustu krásných aut a závodních okruhů

V porovnání s prvními verzemi je počet vozidel a tratí skutečně skoro dechberoucí, vývoj šel kupředu mílovými kroky. Jízda v Palmont City bude tentokrát stát za to, neboť jen pozdější sběratelská edice přidává čtrnáct aut, šest nových tratí a další věci. Není pak divu, že se jen v USA prodají přes tři miliony kopií této převratné hry, která v něčem připomene klasiku jako je Grand Theft Auto. Nissan 240SX nebo Corvette Z06? Žádný problém, repertoár vozidel je ještě o mnoho pestřejší, tak neváhejte s výběrem – nechybí ani ty opravdu nejluxusnější kousky.

Nabízí se i mód kariéry, ve kterém se postavíte těm nejlepším napříč ulicemi, podobně jako v Most Wanted nebo Underground 2. Členové týmu – bloker, skaut, mechanik a další specializace, vám pomohou vítězit na celé čáře tam, kde vlastně chybí mantinely, ale cíl je celkem jasný. A když budete chtít, můžete si vystavět naprosto originální model. Upravit své přibližovadlo v nástroji zvaném Autosculpt je totiž tak snadné, jako se nadechnout!

Duel v kaňonu vás jistě nenechá chladnými

Vyzkoušejte si, jaké je to závodit ve velmi drsných podmínkách. Příroda v podobě kaňonu a dvojice, která nezná bratra a chce vyhrát nad svým letitým sokem. Přesně to vás čeká v Duelu, kde si vyzkoušíte své ocelové nervy. A že je nemáte? Ale určitě ano, to byste jinak sérii Need for Speed určitě nepokoušeli!

Chci hrát hru Need for Speed: Carbon

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.