Need for Speed: Payback – pomstěte se na čtyřech kolech v otevřeném světě

Need for Speed Payback - pomstěte se na čtyřech kolech v otevřeném světě

V pořadí už číslo 23, pokud jde o hry s tímto osvědčeným názvem, který rozněcuje fantazii nejen rychlých řidičů a fanoušků kol, co ujíždějí policejní spravedlnosti napříč Amerikou. Hra byla vydána v listopadu 2017 a zkusit jste si ji mohli nejen na PC, ale také PlayStationech 4 a Xbox One. Engine Frostbite 3 sliboval zajímavou podívanou a příběh, který si zamilujete. Trojice hlavních hrdinů, závodník Tyler, showman Mac a řidička Jess, dokáží zdánlivě nemožné. Postaví se totiž The House, zlu, které má na své straně dokonce i zkorumpované policisty. Ale vy také nepatříte k Dušínům!

Video trailer gameplay: Hra Need for Speed: Payback

Offroadové závody vám dají jistě zabrat

Sprint nebo závodění na dálnicích? To jsou jen dva střípky, které zapadají do značně pestrého světa Need for Speed: Payback. K mání je totiž i driftování, off-roadové závodění a mise v duchu Rychle a zběsile, při kterých možná budou mít citlivější povahy oči navrch hlavy. Otevřený svět ve Fortune Valley, místa, která je sice fiktivní, ale připomene vám okolí Las Vegas. K dispozici je celkem 74 vozidel a nechybí značky jako Ferrari, Scion a Toyota, zamilujete si jistě i Audi, Land Rover a Plymouth, na své majitele čekají také elegantní verze Pontiaců a Alfy Romeo. Zkrátka – bude na co se dívat, vizuální stránka je skutečně výjimečná!

Hodnocení se ale bohužel nesetkalo s úspěchem, Payback se recenzentům tolik nelíbil. GameSpot dali 5 bodů z 10 možných, Metacritic pro PC verzi udělilo „jen“ 62/100 a PlayStation 4 si vedl ještě o jeden bodík hůře. V roce 2017 ale byla tato hra nominována na Game Critics Awards v kategorii Best Racing Game. Kritiku si hra vysloužila i pro spoustu mikrotransakcí, což je pro mnoho hráčů další a další výdaj navíc. Buď, jak buď, na další díl herní série si museli fanoušci ještě dva roky počkat, Need for Speed Heat se vydalo „až“ v roce 2019…

Chci hrát hru Need for Speed: Payback

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.