Hra Armored Warfare: největší akční konkurent World of Tanks

Armored Warfare je výborná MMO online akční taktická (strategická) multiplayerová hra, která má plán konkurovat a nakonec sesadit z trůnu free to play tankovou jedničku World of Tanks. Hra vyvinula (a vyvíjí) společnost Obsidian Entertainment. Společnost má za sebou již mnoho úspěšných titulů, patří sem například Fallout: New Vegas, South Park: The Stick of Truth nebo také Star Wars: Knights of the Old Republic II. Programátor hry Armored Warfare sloužil v letech 1989 – 1991 jako tankista u US Army.

Datum vydání hry byl 8. října 2015. Jednalo se (jedná se) o open beta verzi.

Více informací o online hře Armored Warfare ke stažení (download) zdarma např. jak stáhnout vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Chci hrát hru Armored Warfare - registrace ke stažení (download) zdarma
Proč si zahrát hru Armored Warfare (Official):
 • Hra je free to play (ke stažení (download) zdarma)
 • Hra má slušnou grafiku a realistické zpracování tanků
 • Mapy jsou velmi dobře zpracované a hodně velké
 • Vozidla a tanky se přizpůsobují klimatickým podmínkám
 • V dešti a na ledu jsou hůře ovladatelné a to můžete využít ve svůj prospěch
 • Ve hře je zatím více než 60 vozidel rozdělených do 5-ti tříd
 • Velmi rychlé tempo hry
 • Hra je možné hrát v režimu “celá obrazovka”
 • Vše bude zničitelné jako v reálném životě
Video trailer gameplay: Hra Armored Warfare 1917 CZ/SK Official

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace (register) na oficiálním webu Armored Warfare a poté je hra ke stažení (download) zdarma.

Po registraci budete moci využívat herní fórum CZ (forum) , do kterého je integrována čeština, kde vyřešíte případné problémy. Dále získáte Armored Warfare obrázky, live videa ze hry, cheaty (cheats), hacky (hack), tech tree a bonusový promo kód (bonus promo key code).

V základním módu hry bojujete v týmech PvP, vytváříte klany, (team deathmatch) se živými hráči. Vyhrajete, když obsadíte soupeři hlavní základnu nebo všechny jeho tanky.

Dalším mód je o něco vychytanější, bojujete v něm proti počítači PvE. Počítač mám velmi dobře vyřešenou umělou inteligenci a nebude tím pádem snadný protivník.

Ve hře jsou ještě další módy (mods).

Oblíbenými tanky Armored Warfare, se kterými budete moci hrát, jsou například staré ruské (sovětské) T-55, T-72, T-80 nebo novodobé T-14 Armata, které jsou nabité moderními technologiemi. Jejich konkurenti jsou Abrams, Leopard 2, Challenger a další. Hra se oproti World of Tanks zaměřuje spíše na novodobé tanky a technologie, proto zde některé starší taky z 2. světové války nenajdete. Jedná se o tanky od 50. let až po současnost.

Mezi novodobé technologie tanků patří například taktický kouř, který vám pomůže při skrývání před nepřáteli a dělostřelectvem. Dále zde patří světlice, které tanky chrání proti raketám a také vylepšený pancíř.

Armored Warfare umožnuje hrát kromě pásových vozidel také s kolovými. Jedná se jak o bojová vozidla, tak i obrněné transportéry.

Obrovským plusem této hry je podpora dělostřelectva, které lze přemisťovat z místa na místo a může ničit nepřátele x kilometrů daleko.

Instalace hry:

Instalace hry Armored Warfare je velmi jednoduchá.

Instalačního klienta je možné stáhnout na oficiálním webu oficiálním webu Armored Warfare a ten vás celou instalací hry provede.

Minimální HW (hardwarové) požadavky hry:
 • Operační systém: Windows XP a vyšší
 • Procesor (CPU): 2,6 GHz
 • Operační pamět (RAM): 2GB
 • Grafická karta: GeForce 9500 GT, Radeon HD 4650
 • HDD: 10 GB
 • Neváhejte si zahrát tuto hru a porovnejte ji s World of Tanks.

  Chci hrát hru Armored Warfare registrace ke stažení (download) zdarma
  Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo ji dole okomentuj, díky.