Hra EA UFC 4 – vydejte se do prostředí profi zápasníků MMA

Hra EA UFC 4 - vydejte se do prostředí profi zápasníků MMA

Zápasníci patří do arén a nejinak tomu je i ve světě mixed martial arts (MMA), tedy smíšených bojových umění. Hra EA UFC 4 na konzolích PlayStation 4 a Xbox One dodává díky zkušenostem Briana Hayese pořádný díl zábavy fanouškům MMA. Hra vyšla v prosinci 2020 a zřejmě se dočkáme i dalších pokračování, obliba UFC je vysoká, miliony diváků v USA a další mimo zámořský svět, tomu zkrátka nejde odolat. NHL, NBA a NFL mají v tomto směru velkou sportovní konkurenci, jen si to možná nechtějí vždycky přiznat. Metacritic udělili PS4 verzi 79 a Xbox One počinu dokonce 84 bodů!

Video trailer gameplay: Hra EA UFC 4

Rychlost, ale i propracovaná taktika

Když se zadíváte mezi UFC, vidíte jen sílu a rychlé údery, není to však ale vždy jen o nich, jak se přesvědčíte po pár hodinách sledování zámořských arén. Po dvou letech se vrací pokračování, třetí díl byl poměrně oblíbený, takže nebyl důvod vejít znovu do stejných vod. Snad jen škoda, že grafika už působí dojmem starší generace a podoba závodníků se ne vždycky podařila vystihnout, ale tolik vad na kráse hra EA UFC 4 zase nemá.

Multiplayer na vás už čeká aneb rozdejte si to v přímém souboji s někým, koho dobře znáte a víte, jaký styl soubojů vyznává. Od trojky jsme se dočkali pár dílčích změn, snad jen škoda, že jich nebylo víc. Hip hop soundtrack je očekávaným prvkem, ale bohužel nepotěší, že tu neuvidíme české zápasníky zaměstnané kdys v rámci UFC. Junior Dos Santos, Stipe Miocic nebo Nate Diaz jsou ale připraveni do boje, jen rozkázat konzoli! Komentátorem bude někdejší MMA profesionál Daniel Cormier, takže se do hry vnese i spoustu dalších realistických prvků. Připraveno je i několik herních módů, mezi nimi i Fight Now, prostě taková bitka se vším všudy a žádné cavyky. Knockout mód je pak jasnou výzvou, ve které se podíváte za hranice všedních dnů. Kariéra je také připravena, tudíž, pokud si chcete svého zápasníka piplat už od prvních krůčků v kleci, můžete – vše je totiž už nyní připraveno!

Chci hrát hru EA UFC 4

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.