Hra Halo Infinite – zničte mimozemšťany ve first person střílečce

Hra Halo Infinite - zničte mimozemšťany ve first person střílečce

Celkově už čtrnáctá hra s touto tématikou! Halo Infinite je pokračovatelem slavné série first person akčních stříleček, se kterými se nebudete nikdy nudit. Rozumí si výborně s Xboxy, ale rozhodně zabaví i PC hráče. Nicolas Bouvier, Curtis Schweitzer nebo Joel Corelitz odvedli zajímavou práci, a i když si hru zahrajeme jen a pouze v jazyce anglickém, ničemu to vadit nebude. Má jít o nejpoutavější příběh v celé historii hry Halo. Vyzkoušejte, zda naplní Halo Infinite vaše očekávání.

Video trailer gameplay: Hra Halo Infinite

Multiplayer se vrátil jako ztracený syn

Halo slaví, protože se vrací hra více hráčů, budete k tomu potřebovat Xbox Live Gold, což ale pro vášnivé hráče podobných titulů není vůbec žádnou překážkou. Master Chief bude pokračovat v započatém díle, Infinite je volným pokračováním Halo 5: Guardians a má jít o vlajkovou loď Microsoftu na herním poli. Minimální systémové požadavky nejsou vůbec náročné. Hru si můžete zahrát na Win 10. Ani tehdy samozřejmě nemusíme přijít o rozlišení 4K Ultra HD.

Master Chief bude zachráněn krásným neznámým a dvojice se společně vydá na Zeta halo ring, kde se bude odehrávat napínavé drama. Vrátit by se mohla i Cortana, umělá inteligence, se kterou byl hráč velice úzce propojen i v minulých dílech. Akční střílečka, kde se utkáte s mimozemšťany a budete mít plné ruce práce jejich zelených úsměvů, i tak by se dalo v krátkosti popsat vše, co vás čeká právě v Halo Infinite. Půjde vám to lépe třeba s vystřelovacím hákem, jenž má být užitečnou novinkou při putování napříč pustinou Halo? A to není vše, možná se podíváme i do dalších světů, teď už se ale jen nechejme překvapit touto novinkou.

Chci hrát hru Halo Infinite

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.