Hra CRSED: F.O.A.D. – poslední, kdo přežije, vyhrává

Hra CRSED F.O.A.D. - poslední kdo přežije, vyhrává

Poslední, kdo přežije, vyhrává! Přesně takový žánr se nám tu vynořil před pár lety a je pravda, že sláva Battle Royale rozhodně nekončí. Naopak, slunce svítí hodně vysoko, a pokud jde o práci lotyšských vývojářů z firmy Darkflow Studio, přišel další velký úspěch už v prosinci 2019. Ale pozor, nezapomeňte si pro tohle hraní pořádně našlapaný stroj! CRSED: F.O.A.D. totiž není pro jiné notebooky než ty, které mají opravdu herní parametry. Střílečka, při které se bude tajit dech, byla vydána firmou Gaijin Entertainment, s níž přicházelo v minulosti i pár dalších kvalitních kousků.

Více informací o online hře CRSED: F.O.A.D. vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Chci hrát hru CRSED: F.O.A.D. zdarma
Video trailer gameplay: Hra CRSED: F.O.A.D.

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu CRSED: F.O.A.D..

Akční free to play aneb hurá přestřelka

Pokud máte rádi střílečky, tohle je jedna z těch, které vás zaručeně vtáhnou do děje. MMO paráda plná různých zbraní, s nimiž se dočkáte skutečné realističnosti. Pravda, v CRSED: F.O.A.D. je toho docíleno jen díky tomu, že softwarové nároky jsou skutečně krvavé. Jinak to ale v dnešním herním světě nefunguje, takže si připravte opravdu dobrou mašinu, která tohle představení snese.
Budete se pak (nejen) celou zimu královsky bavit!

Ten poslední přežije a bere vavříny vítězství k tomu. Pokud vás zaujal podobný scénář, jděte do toho, o adrenalin nebude žádná nouze! Brutalitě je opravdu učiněno zadost, ačkoliv tuzemské hráče určitě moc nepotěší, že si zahrají maximálně anglickou verzi. Podporováno je ještě dalších sedm jazykových mutací, dostalo se na ruštinu, němčinu nebo francouzštinu, ale český jazyk v tomto výčtu i díky omezenějšímu počtu členů hráčské obce bohužel chybí.

A jaké jsou systémové požadavky?

Minimálně 12 GB volného místa na disku, Intel Core i3 v roli procesoru a paměť 10 GB RAM, takové jsou společně s Nvidií GeForce 560 minimální parametry pro spuštění této hry, pokud si ji budete chtít užít alespoň v nejnižších detailech. Ale pozor, pokud chcete využít doporučených nároků, pak si kupte stroj s procesorem Intel Core i7! Potěší vás ale dobře hodnocená grafická stránka hry a fyzika, která si žádá absolutní hodnocení. Vše sedí tak, jak má a jak by to bylo v reálu, nepočítejte s velkými bugy, díky nimž by bylo hraní téměř až otravnou záležitostí.

Dokoupit si můžete i další obsah

Pravda, je to klasická hra free-to-play, to není nic proti ničemu. CRSED: F.O.A.D. ale má k dispozici ještě jedenáct balíčků, kde si můžete užít ještě větší porci zábavy. K základní hře, která je zdarma, v tom případě ale připočítejte dvacet euro za další položku. Vampire Hunter Pack, Metal Zombie Pack nebo Street Kid Pack, u každého je asi zřejmé, čemu se bude vlastně věnovat. Tak například, ve Vampire Hunter Packu si užijete možnost hrát za hrdinu Brama van Helsinga či outfit ve stylu Vampire Hunter, tedy lze ve hře běhat jako lovec upírů. Metal Zombie pack, tedy add-on, který vyšel v roce 2020, odemyká hrdinu Louise „Bokora“ Celine, nabídne oblek kovové zombie a Voo-doo hůlku, co vás určitě bude bavit! Naučte se vládnout mrtvým, jak nabádá reklama k tomuto dodatečnému obsahu.

Zpět však k základní hře, protože CRSED: F.O.A.D. je určitě více než atraktivní i sama o sobě bez těchto vylepšení a balíčků. Tak třeba, jaké zbraně máte v této show k dispozici? Odstřelovačka je samozřejmost, ale samopal může být ve vašem arzenálu také. Nůž, raketa a granát jako svatá trojkombinace se určitě v boji nezapřou a můžete si je také vychutnávat společně. PvP boje už čekají, nezapomeňte, že ve hře je i pár kouzel. Můžete se teleportovat nebo také s pár kapkami krve nechat slunce, aby na nějakou dobu zmizelo z oblohy. Připravena je i pestrá kolekce klobouků a různých masek, protože jedině s originálním outfitem je zabíjení stylové. Teď už si jen vybrat pořádný plamenomet a jít do akce, která znamená svět!

Chci hrát hru CRSED: F.O.A.D. zdarma
Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.