Hra Lego Star Wars: The Skywalker Saga – vyzkoušejte si postavu Darth Vadera

Hra Lego Star Wars: The Skywalker Saga - vyzkoušejte si postavu Darth Vadera

Spojení Hvězdných válek a Lega znají fanoušci obojí tématiky určitě už pěkných pár let, snad právě proto by mohl mít titul jako Lego Star Wars: The Skywalker Saga velký úspěch! Vyjde totiž na jaře 2021 nejen na PC, ale i nejnovějších a klasických herních konzolích. Co přinese zajímavého a na jaké nevšednosti od Darth Vadera a jeho přátel i nepřátel se můžeme těšit? Hvězda smrti bude také k vidění, takže se nebojte, že snad přijdete o něco klíčového a důležitého!

Video trailer gameplay: Hra

Podíváme se do všech devíti filmů

Jistě víte, že k původní šestici snímků s tématikou Star Wars ještě přibyly další tři filmy, ale ve hře Lego Star Wars: The Skywalker Saga nepřijdete ani o jeden – nahlédnete totiž alespoň koutkem oka svého úplně do všech. Nejde tedy jen o medvídky Ewoky, roztomilé až k umazlení se, hrát budete za desítky různorodých postav ze světa dobra a zla. Celkem bude ve hře na osm stovek různých protagonistů, i když ne všechny budete moci aktivně ovládat. Galaxie se vám klaní a Lego myslí i na milovníky klasického mezihvězdného humoru. Mimochodem, pokud vás úplně neberou nové díly, zůstaňte klidně ve 4., 5. a 6., tedy nesmrtelné klasice s mladým Markem H., je to jen na vás!

Dagobah nebo Geonosis, ale také Exehol, Ajan Kloss, Kamino a Mustafar, tedy jinými slovy spoustu destinací, co dobře a důvěrně znáte, už na vás čeká. Filmová sága znovu ožívá díky kostičkám Lega, každá epizoda má pět příběhových misí, celkem se můžete dostat na pětačtyřicet různých levelů. Nemusíte také nikam chodit pěšky, neboť jsou připravena i legendární vozidla nebo lodi, proč potom nevyužít jejich služeb? Kylo Ren nebo senátor Palpatine, buďte tím, za koho zrovna máte chuť hrát. A jak by řekl klasik, možná přijde i Luke Skywalker, se kterým se dostaví i mocná síla v kombinaci se slušností. Rozleťte se proto napříč známým i neznámým vesmírem, pestrý svět vedlejších misí vás bude bavit klidně celé jaro. Minimální požadavky jsou hodně nenáročné, vyžadováno je jen 5 GB prostoru na disku a RAM postačí i v 512 MB pro Windows Vista. Takže neváhejte!

Chci hrát hru

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.