Hra Lost Judgment – užijte si napínavou detektivku a akci

Hra Lost Judgment - užijte si napínavou detektivku a akci

Chtěli jste jít studovat práva, ale rodiče rozhodli jinak nebo jste se nechali zlákat vidinou výdělku a s vysokou sekli ještě dřív, než stihl přijít druhý ročník studia? Akční adventura od Segy, která nese trefný název Lost Judgement, vás přivede k soukromému očku Takayuki Yagamimu. Co všechno bude jeho úkolem? Hra vyšla v září 2021 a snoubí v sobě napínavou detektivku a akční scény. Možná si při hraní na první pohled vzpomenete na sérii GTA. Soupeři mezi sebou bude několik různých skupin a samozřejmě to bude stát hodně krve. To vše do doby, než tomu pan Yagami konečně dobře porozumí.

Video trailer gameplay: Hra Lost Judgment

Na vlastní pěst v ulicích velkého města

Samozřejmě, úplně sami v tom nebudete. Yagamiho provází jeho věrný společník, jenž se jmenuje Masaharu Kaito. Muž, jenž byl dříve v Yakuze, ten moc dobře ví, jak to v pouličních válkách gangů chodí. Dvojka, která získala na Metacritic 83 bodů ze sta a Destructoid přidělil 8/10. To už zní dobře, že? A pokud máte v oblibě bojové umění, užijete si opravdu ve velkém. Prohánět se Tokiem či Jokohamou a doslova se elegantně probít k cíli, to umí jen málokdo, takže patří všechna čest zmíněnému kouzelnickému duu! Řešte jednotlivosti a drobnosti nebo si rovnou zajděte pro velké zadání, až se budete opravdu cítit.

Zabere vám asi třicet hodin, ale když se budete věnovat opravdu pečlivě všem misím a podíváte se i do různých stran, možná se dočkáte i více než čtyřicetihodinové zábavy, což už pak rozhodně stojí za hřích. Judgement jako díl číslo jedna a Lost Judgement coby dvojka. Čeká na vás šikana ve škole i záhadné záležitosti v metru, jímž každý den cestují tisíce lidí. Do ruky vezmete cokoliv, co je po ruce a použijete v souboji. Fantazii se meze nekladou, může to být naprosto vše v okolí. Sbírejte zkušenosti, zlepšujte svou postavu a mějte radost z dosažených výsledků. V Chinatown si Yagami namíchá takřka kouzelné lektvary a bude působit jako nepřemožitelný – nejen na první pohled. Japonský dabing je navíc tak detailní, že se rodilým ostrovanům bude zdát dokonalý. Možná je škoda poslouchat hru jen v angličtině, co myslíte? Bývalý právník a japonská špetka humoru navrch, tomu se nedá odolat…

Chci hrát hru Lost Judgment

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.