Hra Mech Arena – vyzkoušejte atraktivní souboje bojových robotů

Hra Mech Arena - vyzkoušejte atraktivní souboje bojových robotů

Atraktivní souboje robotů, které poběží i na mobilních datech? Mech Arena může být hrou, díky níž si ukrátíte nudu při dlouhém cestování vlakem. Arkádová střílečka, kde sbíráte body a dobré reflexy jsou zárukou úspěchu, nese téměř poetický název Mech Arena. Má na svém kontě více než deset milionů stažení z Google Play, což je pro podobnou hru téměř magické číslo. Hodnocení dělá 4,8 z 5 možných, což je také více než solidní.

Více informací o online hře Mech Arena vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Chci hrát hru Mech Arena zdarma
Video trailer gameplay: Hra Mech Arena

Pro započetí hry je nutná bezplatná (zdarma) registrace na oficiálním webu Mech Arena.

Hru si zkusil také skvělý fotbalista

Pokud máte rádi PvP týmové souboje, jste srdečně zváni. Můžou trvat pouhých pár minut, to ano, ale každá vteřina je naplněná vynikající akcí, při které se téměř až tají dech! Jedním z propagátorů hry je také fotbalová hvězda brazilského národního týmu Neymar Jr. Instalační balíček v App Store má asi 270 MB, takže nepůjde o žádnou zátěž pro váš iPhone, pro Android jsou čísla víceméně podobná. Je třeba, abyste měli iPhone s iOS 13.0 či novější. Producentem Mech Areny je firma Plarium Global Ltd. z Izraele.

Vyberte si z pestré nabídky zbraní

Je to sport budoucnosti, jak alespoň říká reklama. Mech Arena je real-time bitva pěti proti pěti, tentokrát jsou ale ústředními postavami roboti. Můžete si zahrát na PC, Mac, ale také na mobilu, jak jen budete chtít! Doporučený věk hráčů je minimálně dvanáct let, každá bitva zabere pět minut akce a hra jako taková je zcela zdarma. A kde je nejpopulárnější?

Nejvíce si ji stahují hráči v USA, ale také v Indonésii nebo Indii. Hrát ale můžete s kamarády, stejně jako s někým z druhého konce planety, tady se fantazii meze nekladou. Kromě zápasů pěti proti pěti je možné soupeřit i ve čtyřech, jinak řečeno, v bitvě dvou proti dvěma. Nabijte si tedy zbraně a vymeťte všechny kouty arény! Čeká vás více než pětadvacítka unikátních map, přes třicet zbraní a stovky skinů, kterými dáte najevo, kým doopravdy jste. Zbývá tedy jediné – popřát příjemnou zábavu!

Chci hrát hru Mech Arena zdarma
Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.