Hra Crash Bandicoot 4: It´s About Time – poznejte lépe sestřičku Coco a nesmiřitelné nepřátele

Hra Crash Bandicoot 4 It´s About Time - poznejte lépe sestřičku Coco a nesmiřitelné nepřátele

Úspěch zremasterované trilogie Crashe Bandicoota přivedl vývojáře z Toys for Bob k tomu, aby začali dělat na dalším podobném kousku. Jistě, Crash Bandicoot 4: Its About Time byl vydán v září 2020, ale doslova platí, že láme rekordy popularity. Aby také ne, když běží na krásném a roztomilém Unreal Engine 4. Activision ve hře našli zlatý důl, příběh vačnatce pokračuje a určitě ještě má před sebou velkolepou budoucnost. I v příštích letech se určitě dočkáme zajímavých titulů.

Video trailer gameplay: Hra Crash Bandicoot 4: It´s About Time

Sestřička Coco a nesmiřitelní nepřátelé

Co bude mít za lubem mladičký Crash Bandicoot tentokrát? Herní příběh jej svede dohromady s někdejším nepřítelem Dingodilem a také bývalou přítelkyní Crashe Tawnou, stejně tak i zlými doktory Neo Cortexem a Nefariousem Tropym. Rekordní hodnocení, možnost single playeru i hry pro více hráčů. Dočkají se i fanoušci páté generace PlayStationu nebo Xbox Series X/S a Nintenda Switch, kde podobné hry také často vycházejí pro zábavu mnohých příznivců žánru. Hra je jen tak mimochodem hodně oblíbená i u věhlasných recenzentů, Metacritic udělil PS4 verzi 85 bodů a Xbox byl jen o dva body pozadu. Destructoid dali 9/10 a Game Informer 8,5 z 10. Není co řešit, tohle je totiž vážně velký favorit!

Osmý díl v pořadí, který nám představí příhody maličkého vačnatce, jeho rodiny, přátel i nepřátel, byl připravován pod taktovkou ostříleného Dana Neila, hudba v podání Waltera Maira je velmi dobrým doprovodem herní akce. Zahrát si můžete celkem za pět různých postaviček, samozřejmostí je pak požírání ovoce zvaného Wumpa, které vám dodá sil do dalšího boje a objevování. Vybírat si pak můžete mezi Retro i Modern módem, které lze libovolně přepínat. Dáváte přednost klasice nebo spíše chcete vidět, jak vyhlíží zbrusu nová grafická stránka Crashových dobrodružství? První měsíc se prodalo přes 400 tisíc kopií a hra se stala brzy britskou dvojkou, v USA dosáhla na jedenáctou pozici.

Chci hrát hru Crash Bandicoot 4: It´s About Time

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.