Hra Assassin´s Creed: Odyssey – vydejte se do antického Řecka

Assassins Creed Odyssey - vydejte se do antického Řecka

Spojení slavné herní série a neméně slavného období světové historie je od vývojářů obvykle dobře mířenou trefou a nejinak tomu je v Assassin´s Creed Odyssey. Antické Řecko v plné parádě se chystá prorazit i v žánru RPG, Ubisoft si zase připravili zajímavou událost. Zahrajte si za pána nebo za paní, alias Kassandru či Alexia, na herních konzolích nebo PC. Příběh je rozmanitý, zabojujete si s perskými vetřelci a čeká na vás i podívaná v bájné Atlantidě.

Video trailer gameplay: Hra Assassins Creed: Odyssey

Hra je tu s námi už po dva roky…

Říjen 2018, to bylo datum, kdy tato Odyssea vyšla a byla doplněna pozdějším dobrodružstvím ze světa odvážných Vikingů. Assassin´s Creed znamenají rozmanitý svět a v Odyssei se stanete žoldnéřem ve službách řecké civilizace. Hra vás provede desetiletím, které formovalo antickou historii, 431 až 422 před naším letopočtem, potkáte Pausania, Hippokrata, Herodota, Aristofana nebo Euripida. Se všemi si můžete popovídat a navrch je tu Medúza, Minotaur nebo bohové žijící na Olympu, ostrov jako Ithaka a Athény, perla řecké civilizace. Poznávejte svět, jaký jste dosud znali spíš díky učebnicím dějepisu a charismatickém Harrym Hamlinovi, trochu víc zblízka. Peloponéská válka mezi Spartou a Athénami je v plném proudu a vy budete lavírovat mezi těmito dvěma světy.

Je jen na vás, jestli dáte přednost Vikingům či antickým Řekům, Ubisoft myslí na všechny fandy historie, jak už jsme poznali ve hře jako Assassin´s Creed Origins. Čekají na vás propracované RPG prvky, každé rozhodnutí a každé vylepšení má své následky, výhody a mínusy, připravte se na více možných konců a s tím spojenou takřka neomezenou hratelnost. Pestrá směsice DLC váš herní čas jenom natáhne, vychutnejte si také nové a originální mise, které si budete moci do jisté míry také přizpůsobit podle svého.

Námořní bitva nebo trochu komornější akce?

Mise, které přijdou na pořad dne ve žhavé současnosti díky Layle Hassanové, ale také námořní půtka, ve které se budou vzájemně chtít pobít stovky vojáků. Alexios je sirotek, podobně jako Kassandra, bojují jako žoldáci a časem se zapojí do nekonečné války asasínů s templáři, které odstartují právě v době antiky. Herní scénář je tedy jasný, bojujete napříč staletími a Assassin´s Creed má velký potenciál i do budoucna. Kam sáhnou Ubisoft tentokrát?

Chci hrát hru Assassins Creed: Odyssey

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.