Hra Assassin’s Creed: Valhalla – ujměte se role vikingského válečníka

Assassin's Creed: Valhalla - ujměte se role vikingského válečníka

Akční adventura, která zamíří tentokrát do světa zuřivých vikingských hord, mezi nimiž byste se cítili bezpečně jen tehdy, kdybyste byli jedním z těch vousatých válečníků. V opačném případě, Odin s vámi! Přesně takový je příběh hry Assassin´s Creed: Valhalla, která je vypuštěna do světa v závěru roku 2020. S Eivor půjde o desítky hodin zábavy, poteče krev a můžete se stát i neohroženou válečnicí, v původním dialektu Vikingů jde totiž o ženské jméno.

Video trailer gameplay: Hra Assassin’s Creed: Valhalla

Ubisoft připravili další zajímavý herní titul

Potkáte historické osobnosti, včetně Alfréda Velikého, vítěze nad vikingskými šiky od Edingtonu. Aby také ne, když se podstatná část herní novinky v podání Ubisoftu odehrává v Anglii a Norsko je v tomto směru odstaveno na druhou kolej. Zahrajete si na Xbox One, PlayStationu 4 i 5, stejně tak jako na PC. Takže už zbývá jen popřát – dobrou chuť! Anglie devátého století je pravda, kruté místo pro život. Na stranu druhou, čeká tu na vás spoustu dobrodružství a zlata, takže jde o výzvu, jíž stateční vikingští válečníci jednoduše neodmítají…

Poznejte historii, norskou kulturu, půtky s neohroženými saskými válečníky jsou totiž prakticky na denním pořádku. Vystavět vlastní osadu a spravovat jí, přesně to napsali do osudu hry Assassin´s Creed Valhala scénáristé Darby McDevitt a Thierry Noël. Podíváte se do Yorku, Londýna, ale i dalších destinací napříč raně středověkou Anglií.

Historie není ve hře stoprocentně vyladěná…

Ovšem pozor, s reálnou historií nemá hra zase tak společného, jak by se mohlo na první pohled zdát. Každý druhý voják je zástupcem něžného pohlaví, hra vám neumožní agresi vůči mnichům, v této době dosti častou. Co je realističtější? Eivor je vyhnancem, který utíká před zvoleným norským panovníkem a v roce 873 se dostává do Anglie. Takových příběhů mohlo být mnoho. A co tam bude dělat? Budovat si kariéru, ale přirozeně v tom raně středověkém slova smyslu. Do akce je alespoň trochu zapojena i severská mytologie, pokud jí tedy znáte, bude pro vás hra jako Assassin´s Creed Valhalla skutečně pestrobarevnou.

Chci hrát hru Assassin's Creed: Valhalla

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.