Hra Elden Ring – vydejte se do neobvyklého fantasy světa

Hra Elden Ring - vydejte se do neobvyklého fantasy světa

Další videohra, nad kterou budete opravdu nadšení, zvláště pokud si rádi vyhrajete s různými nápaditými efekty. Elden Ring vás zavede do světa fantasy, kde nic není nemožné. Vydána byla v únoru 2020 a stojí za ní vývojáři z FromSoftware. Čeština chybí, nicméně podporovaných jazyků je čtrnáct a zvuk jen v angličtině. To hráčům podobných sérií určitě nemůže vadit, jde v zásadě o tradici a zvyk. RPG příběh, kde je jednou z hrdinek královna Marika, vás proveze na zvířecím hřbetu až do říše fantasie. Projdete si hrady a pevnosti, zažijete báječné dobrodružství a zjistíte, jak si japonští vývojáři představují tento žánr.

Video trailer gameplay: Hra Elden Ring

Mezizemí je místem všech událostí

Sjednocení od královny Mariky Věčné, která vyndala z Prstenu Runu smrti a nemůže odejít ze světa klasickou cestou, má manžela Radagona a vládne Mezizemí, jinak řečeno – jde o The Lands Between. Na Metacritic získala hra báječné hodnocení, 95 bodů zní totiž opravdu výborně. V momentě, kdy se ocitáte uprostřed zápletky hry, je Mezizemí roztříštěno mezi řadu různých malých vládců, co spolu bojují o moc. Rozhodně to není hezký pohled, Poskvrnění by se měli postarat o to, aby se situace vrátila do starých, a především klidných kolejí. Inspiraci v Georgi R. R. Martinovi tohle dílo nezapře, ale jde si bezesporu svou vlastní cestou. Vytvořte si svou postavu v tomto akčním RPG, nabídka je pestrá!

Samuraj, hrdinka s bojovou sekerou, vysloužilý rytíř, který putuje krajem a má skvělou zbroj jako bonus. Vybrali jste si? Pokud ne, jsou ještě připraveny další postavy, do nichž se můžete postupně vžít. Na výběr je ještě astrolog, učenec, který se vyzná ve hvězdách a umí toho využít. Totéž platí o věštci, muži, jenž nevidí očima, ale má úplně jiné dovednosti. Fantastický svět se už těší na vaši první návštěvu!

Chci hrát hru Elden Ring

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.