Hra Hitman 2 (2018) – vydejte se do exoticky se svým asasínem

Hra Hitman 2 (2018) - vydejte se do exoticky se svým asasínem

Druhý díl nejmodernějších příběhů Agenta 47, opět s napínavým příběhem, sluncem zalitými ulicemi, odkud občas vyletí kulka a exotikou, která by se dala krájet. Hitman 2 vyšel 13. listopadu 2018 a navazuje na příběhy, jež jsme měli tu čest zažít už na přelomu tisíciletí, kdy plešatý hrdina poprvé spatřil světlo světa a začal si svědomitě psát svůj špionážní deník. Co na nás čeká zajímavého a nač se připravit, když se zaměříme na druhý díl asasína, jenž si dobyl nejen evropské popularity?

Video trailer gameplay: Hra Hitman 2 (2018)

Kolumbie nebo Bombaj, bude pořádné horko!

Především jsou to exotičtější destinace, popovídáte si v Miami na automobilových závodech nebo rozpálených ulicích indického Bombaje, čeká na vás nebezpečný deštný prales Jižní Ameriky a pár dalších destinací, prostě klasika, na jakou jsme už zvyklí – Agent 47 přeci jako nájemný destruktor a umlčující element cestuje všude po světě. Máte plnou kontrolu nad svou postavou a můžete si užít plížení, ale i střelbu – cíle jsou velmi různorodé a zbraní je připraveno také pěkné množství, jakož i slušivých převleků (bez urážky, vždyť tomuto agentovi sluší snad vše). Mimochodem, k dispozici bude také multiplayer, těšíte se? Rok 2018 je jasná volba, už bylo přeci načase, aby k této dílčí proměně došlo!

Jaké jsou doporučené systémové požadavky? Na první pohled jsou poměrně vysoko, potřebujete Intel Core i7-4790, dále 16 GB RAM a Nvidia GeForce GTX 1070 s 8 GB paměti, to jsou čísla, co dnes nemá k dispozici každý stroj, že? Potřebovat budete i zhruba 60 GB volného prostoru na disku. Obětujete to kvůli legendě, jakou Hitman skutečně je?

Umělá inteligence nepůsobí vždy dobrým dojmem

Sice je pravda, že se při hraní Hitman 2 zasmějete, ale na druhou stranu – novinek se příliš nedočkáte a umělá inteligence někdy není docela umělou inteligencí, protože význam toho slova působí potom dojmem skoro až zavádějícím. Dočkají se PC hráči i majitelé konzolí, prolog na Novém Zélandu je krátký, ale později si s dalším vývojem hry přijdou na své hlavně klasici – Hitman se totiž rozjíždí jen pomalu, ale pak už jej nic nezastaví. Grafika je vynikající, prostředí se vám bude líbit. Tak tedy, proč ještě Hitmana 2 nemáte, pokud jste příznivci Agenta 47 a jeho dechberoucích příběhů?

Chci hrát hru Hitman 2 (2018)

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.