Hra Merc Elite: free-to-play akční RTS

Hra Merc Elite free-to-play akční RTS

Hry zdarma dnes patří mezi velmi vyhledávaná možnosti, jak si zahrát celkem zajímavé tituly. A jednou z takových je i Merc Elite, za kterou stojí společnost Bigpoint. Tato hra je free-to-play bezplatnou akční RTS hrou, která je zasazena do prostředí nedaleké budoucnosti. Samotný herní příběh je velmi jednoduchý, jelikož jde o zemi, kterou neřídí vláda, ale pouze velké korporace. A jak dochází k řešení případných sporů? Samozřejmě se zbraní v ruce. A právě tu získá do rukou právě vaše postava žoldáka, kterou budete řídit.

Více informací o online hře Merc Elite vám řekne tato rychlá wiki recenze (návod).

Video trailer gameplay na YouTube: Hra Merc Elite CZ

Boje dvou týmů

Ve hře Merc Elite však nebojujete sami za sebe, jelikož s ostatními hráči vytváříte týmy, které budou bojovat společně proti týmu nepřátel. Díky tomu bude vše záležet nejenom na vašich dovednostech zasáhnutí soupeře, ale bude třeba i jistá dávka spolupráci a týmového ducha. Vhodné je volat s týmovými hráči přes TeamSpeak nebo Discord. Jedině tak máte možnost nepřátelský tým rozprášit a stát se vítězem. To vše v rámci poměrně velkých a propracovaných map, které vám samotná zážitek z boje výrazným způsobem umocní. K tomu všemu přidejte také zajímavé efekty, nebo široký výběr nejenom palebných zbraní.

Taktika a akce v jednom

Vzhledem k propracovanosti a velikosti mapy, stejně jako vzhledem k různým možnostem krytí jasně platí to, že hra v sobě skrývá jak ryze akční, tak samozřejmě také oblíbené taktické prvky. Na svého soupeře si tak můžete jednoduše počkat, stejně jako máte jedinečnou možnost mu nadběhnout. Co potěší dále, to je i možnost jednoduchého hraní třeba přímo ve vašem prohlížeči. Stejně tak ale není problém hru stáhnout zdarma (free download) a klasicky nainstalovat. Ke hře se váže i české diskuzní fórum, takže jej v případě nutnosti můžete využít. Co je také velmi zajímavým pozitivem, to je i propracované ovládání, které se nemusí omezovat jenom na pár základních povelů. To vše dělá ze hry Merc Elite poměrně zajímavou střílečku, se kterou se rozhodně nudit nebudete. Zvláště, pokud jste fanoušci tohoto žánru. Tedy máte rádi střílečku a pořádnou akci.

Chci hrát hru Merc Elite

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.